הדרכה להנקה הדסה

מזל טוב!
בין אם את בהיריון ועתידה ללדת בקרוב או שילדת בבית החולים הדסה ואת מתעניינת בכל הקשור להנקה, הגעת למקום הנכון.

השאלה הידועה והמוכרת שנשים צריכות להתמודד עמה בנושא הנקה

נשים הריוניות רבות נשאלות על ידי הקרובים שלהם או אנשים זרים ברחוב האם הן מתכננות להניק את התינוק הקטן כזה שיגיח לאוויר העולם. מדובר בשאלה לא פשוטה. בזמן ההיריון ישנן דאגות רבות שנשים חוות, עוד לפני שהן מתחילות לחשוב על ההנקה והלידה. הכוונה היא לבדיקות כלשהן שצריך לבצע מידי חודש.

כך שכל שאלה שקשורה להנקה שמופנית אל האישה ההריונית, לא מתאימה בתקופה הזו מהסיבה הפשוטה – הראש שלה נמצא במקום אחר, אז אם אתם מהאנשים ששואלים על הנקה בזמנים הללו, זה הזמן להבין שכדאי לשחרר. אם את מרגישה שאין לך מספיק ידע בכל הנוגע לנושא ההנקה, דעי שהגעת למקום הנכון. בשורות הבאות ניתן לך שלל פרטים בנושא הדרכה להנקה בהדסה.

אם יהיו לך שאלות נוספות בנושא, את תמיד יכולה לפנות באמצעות טלפון או מייל אל הצוות הרפואי בהדסה, שם ישמחו לעמוד לרשותך לכל שאלה או בקשה.

 

את בהריון? לקראת לידה? כדאי שתכירי את האפשרות של הדרכה להנקה הדסה

בית החולים הדסה נמצא בעיר ירושלים. בין אם את גרה בעיר ובין אם לא, כדאי שתדעי שאת יכולה לבחור ללדת בבית חולים זה. בבית החולים יש מחלקת יולדות משופצת וחדישה. שם כל יולדת מקבלת את התנאים הטובים ביותר לאחר הלידה. דעי כי במחלקת היולדות תקבלי יחס חם, מיטה מתכווננת ואת כל מה שתזדקקי לו ביומיים שלאחר הלידה.

מחלקת היולדות מעמידה לרשות היולדות צוות נרחב. כלומר, בנוסף לאחיות שיהיו במחלקה, ישנן גם יועצות הנקה שמגיעות בשעות קבועות אל המחלקה ופונות אל כל יולדת בשאלה, האם היא צריכה עזרה.
ישנה גם אפשרות להגיע אל סדנא שבה משתתפות כמה יולדות. אל הסדנא תוכלי להגיע לבד או עם התינוק.שם תוכלי להעלות את כל השאלות והתהיות שיש לך לגבי הנקה.

 

למה כדאי לקחת חלק בעת הדרכה להנקה הדסה

קודם כל, מדובר בהדרכה חינמית. כשאת נמצאת במחלקת היולדות, עומדים לרשותך כל מיני שירותים חינמיים שנמצאים בקרבתך. כאשר תצאי מהמחלקה, תצטרכי לדאוג לשירותים הללו בעצמך ומן הסתם, תצטרכי לשלם עבורם.
אנחנו מדברים כמובן על חיתולים לתינוק, תחבושות עבורך, אמצעים שונים לשיכוך כאבים, תרכובת מזון למקרה שתרגישי קושי עם הנקה והדרכה להנקה שתוכל לסייע לך בכל שאלה.

דעי כי במידה ותחליטי שלא לקחת חלק בפעילות הדרכה להנקה הדסה, ייתכן כי לאחר היציאה מבית החולים, תמצאי את עצמך מתמודדת עם קשיים בהנקה. מדובר במצב הגיוני שקורה לנשים רבות, אך כאשר הן נמצאות מחוץ למסגרת בית החולים, הן צריכות לממן את המפגשים עם יועצת ההנקה מכיסן הפרטי.

לכן, אם בחרת ללדת בהדסה, אנחנו ממליצים לבדוק מראש את האפשרות לקבל הדרכה להנקה.

 

היתרונות של הדרכה להנקה הדסה

 

את מקבלת כלים חשובים שילוו אותך בהמשך הדרך עם התינוק שלך

נשים רבות מציינות כי לאחר שהן קיבלו את ייעוץ ההנקה בהדסה, הן קיבלו את הכלים שליוו אותן למהלך ההנקה עד שהחליטו להפסיקה, כאשר התינוק היה כבן חצי שנה או יותר.

מופחת הסיכוי שתסבלי מפצעים, סדקים וכל קושי אחר בעת ההנקה

אם לקחת חלק בהדרכה להנקה הדסה, כנראה שקיבלת את כל הפרטים אודות הנקה. היועצת הראתה לך איך לבדוק האם יש לך מספיק חלב, היא הנחתה אותך איך להניק בתנוחה נכונה ואפילו הודרכת מה עלייך לעשות במצב שבו את מרגישה גודש או סתימה בצינוריות החלב. ברגע שתלכי לפי ההנחיות הללו, הסיכוי שתסבלי מפצעים, סדקים או כל קושי אחר בפטמות הוא די נמוך.

יש לך פחות הוצאות

ברגע שסימנת "וי" על ייעוץ הנקה, כנראה שלא תצטרכי לקבל עוד סיוע בנושא בהמשך. חוץ מזה, הסיכוי שתצטרכי להוציא כסף על תכשירים להקלה בכאבים הוא פחות ביותר. כך שגם מהבחינה הזו, הדסה מסייעים לך לחסוך בהוצאות.

החסרונות של הדרכה להנקה הדסה

לא קיימים חסרונות, זו הסיבה שאנחנו ממליצים לקחת חלק בהדרכה להנקה הדסה.

אולי יעניין אותך גם

תינוק בספה שותה מבקבוק
הדרכה להנקה
חיטוי בקבוקים

נולד לך תינוק או תינוקת מתוקים? מזל טוב! בין אם את מתכוונת לתת לתינוק לאכול תרכובת מזון ובין את מתכוונת להניק, חשוב שתכיני מראש בקבוקים

קרא עוד »
איור תינוק יונק ראשית
הדרכה להנקה
יתרונות ההנקה

תדע כל אם עבריה כי ישנן יתרונות רבים להנקה. כל אם עבריה יודעת זאת כי יש לה דודה או בוס או סבתא או אישה זרה

קרא עוד »
אמא מניקה תינוק ראשית
הדרכה להנקה
חשיבות ההנקה לתינוק ולאמא

ישנה חשיבות עצומה להנקה, עבור האם ועבור התינוק. כל אחד מהצדדים מקבל מההנקה לא מעט.   מודעות ארצית ועולמית בנושא חשיבות ההנקה לתינוק ולאמא רגע

קרא עוד »
אישה מניקה תינוק
הדרכה להנקה
הדרכה להנקה רמבם

מזל טוב! את לקראת לידה? מתכננת ללדת בבית החולים רמבם? או שאת כבר לאחר הלידה ונמצאת במחלקת היולדות ברמבם? הגעת למקום הנכון, אספנו עבורך את

קרא עוד »
אמא מניקה תינוק
הדרכה להנקה
הנקה לאחר לידה

נשים הריוניות רבות שזו לידתן הראשונה תוהות לגבי ההנקה. הן שומעות מכל עבר כי מדובר בעניין חשוב וכי צריך לחשוב על ההנקה ולא לוותר, אלא

קרא עוד »
אמא בזמן הנקת תינוק
הדרכה להנקה
טיפים להנקה נכונה

ילדת לאחרונה ואת מניקה? את צפויה ללדת בקרוב ומתכננת להניק? אם ענית בחיוב על השאלות הללו, כדאי שתמשיכי לקרוא את השורות הבאות. אספנו עבורך טיפים

קרא עוד »