קניות ללידה

אם הגעת לכאן, את כנראה ניצבת בפני הרגע המרגש הזה שמאפשר לך לצאת עם הבטן ההריונית שלך אל חנות התינוקות הקרובה לביתך ולהתהלך בה עם עגלת קניות עמוסה. את תוהה איך אנחנו יודעים שחלמת על הרגע הזה שבו תבצעי קניות ללידה? התשובה לכך פשוטה יותר ממה שאת חושבת – בגלל שזהו חלומה של כל אישה הריונית.

אני לא בטוחה מתי נכון לערוך קניות ללידה

נשים רבות תוהות לגבי התזמון של קניות ללידה. דעי שכל אחת עושה זאת בזמן אחר בהתאם לנוחות שלה. יש נשים שמעדיפות להתחיל לערוך קניות ללידה עוד לפני שבכלל רואים את הבטן.
הסיבה לכך היא שהן מעוניינות לערוך השוואת מחירים על מוצרים שונים.

זוהי החלטה נבונה בהחלט. כאשר תיכנסי לעניינים בכל הקשור לעניין קניות ללידה את תראי שיש הרבה פריטים שצריך לקנות. מכל פריט ישנו היצע רחב של מותגים ולכל מותג יש יתרונות וחסרונות משלו וטווח מחירים שונה. אם את תוהה מהו הזמן הנכון עבורך לערוך קניות ללידה, אנחנו ממליצים פשוט להתחיל להסתכל באינטרנט.

תגלשי באתרים של החנויות השונות, תתחילי בחיפוש עגלה או עריסה (הפריטים שהכי חשוב שיהיו לצידך מיד לאחר הלידה) ותראי האם יש בך את הדחף לצאת אל החנות עם הבטן ההריונית שלך ולהתחיל להעמיס פריטים אל העגלה.

ועכשיו ברצינות, ההמלצה שלנו היא לערוך קניות עד החודש ה-7. לאחר מכן, יכול להיות שתרגישי כבדה ויהיה לך קשה ללכת (כן, גם בתוך חנות קטנה וממוזגת של צעצועים ומוצרי תינוקות).

 

איפה אפשר לערוך קניות ללידה?

יש היצע רחב של חנויות עם מוצרי תינוקות. אם את לא בטוחה אילו חנויות יש בקרבת הבית שלך, כדאי לבדוק באינטרנט. את יכולה גם לשאול בקבוצות פייסבוק ייעודיות לנושא. אימהות אחרות ישמחו לייעץ לך. אנחנו ממליצים לערוך קניה גדולה בחנות למוצרי תינוקות ולא לערוך קניות ללידה ברשתות ה"מקס" השונות.

הסיבה לכך היא שאת צריכה שיהיו לך מוצרים עמידים לתינוק. את לא רוצה לקנות לו מוצר זול שיישבר ויסכן את התינוק שלך חלילה. אני לא בטוחה שאני יודעת מה אני צריכה לעשות לפני שאני יוצאת לערוך קניות ללידה. את צריכה להכין רשימה מסודרת של כל הדברים שאת מעוניינת לקנות.

אם תצאי לחנות ללא רשימה כזו, את עלולה למצוא את עצמך בשוק. יש היצע כל כך רחב בחנות שיכול להיראות לך שאת צריכה את הכול, אבל זה לא נכון. אם תערכי רשימה מסודרת טרם יציאתך אל החנות, תוכלי להיות בטוחה שאת קונה את הדברים שנחוצים לך באמת. כדאי להתייעץ עם חברות שיש להן תינוקות לפני יציאתך לחנות ולכתוב את ההמלצות שלהן.

חברות יכולות להגיד לך למשל מהו המוצץ שהתינוק שלהן הכי אהב (יש תינוקות שלא מוכנים לקבל מוצצים וחשוב לעשות בירור מראש מהם המוצצים שתינוקות הכי אוהבים).
בנוסף, חברות יכולות לייעץ לך מה לא לקנות, זה גם חשוב.

יש אימהות שקנו מוצרים שונים לפני הלידה והן היו בטוחות שהמוצרים הללו יהיו מותאמים בדיוק לתינוק שלהם. בטח תופתעי לגלות שאותן אימהות גילו שחלק או רוב המוצרים אינם תואמים להן כלל.
אנחנו נסביר למה אנחנו מתכוונים.

בזמן שאת מבצעת קניות ללידה כשאת עוד בהריון, את לא יודעת מה התינוק שלך יעדיף. לכן בזמן שאת מבצעת קניות ללידה, כדאי שתקני פריט או שניים מכל דבר ולא כמויות גדולות. במידה והתינוק לא יתחבר אל הפריטים הללו, תוכלי בהמשך לקנות את הפריט המתאים.

 

יש מקום שאוכל לקבל בו רשימה מוכנה עבור קניות ללידה הקרבה?

בטח, ברחבי האינטרנט יש רשימות של קניה ללידה. את יכולה לחפש ולהדפיס את הרשימה שנראית הכי מתאימה עבורך.

 

יש עוד משהו שאני צריכה לדעת בנושא קניות ללידה?

כן, בכל הקשור לקניות ללידה כדאי לבדוק שמדובר במוצרים שיש להם תו תקן. מוצרים בעלי תו תקן הם בטוחים יותר לתינוק שלך, הם עברו בדיקות רבות ונמצאו בטיחותיים לתינוקות. שימי לב לסימן של תו תקן ואל תקני מוצר שאת לא בטוחה אם נעשו עליו הבדיקות המתאימות. מאחלים לך קניה נכונה ומהנה ובנוסף, לידה קלה ובידיים מלאות!

אולי יעניין אותך גם

ערימת קופסאות מתנה
הכנה וטיפים ללידה
מתנות ליולדות חינם

את לקראת לידה או ילדת לאחרונה? הגעת למקום הנכון. אנחנו יודעים שכל מה שקשור לנושא מתנות ליולדות חינם מושך אליו נשים הריוניות ויולדות רבות. לכן,

קרא עוד »
בטן הריונית עם פפיון
הכנה וטיפים ללידה
הכנה ללידה אונליין 

נשים רבות שומעות את האפשרות של הכנה ללידה אונליין אך לא כולן מודעות לחשיבות של ההכנה הזו. יש מי שבוחרות שלא לקחת חלק בהכנה ללידה

קרא עוד »
קלוז אפ תינוק
הכנה וטיפים ללידה
הכנה ללידה 

מזל טוב! את בהיריון! בטח שמעת על האפשרות של קורס הכנה ללידה. אם רק שמעת עליו וטרם הוסבר לך במה מדובר ולמה חשוב מאוד לקחת

קרא עוד »
אישה בהריון בחוף
הכנה וטיפים ללידה
הכנה לניתוח קיסרי לאישה

ישנן נשים שיודעות כבר בתחילת ההיריון כי מסיבה מסוימת הן עתידות ללדת בניתוח קיסרי. לעומתן, יש נשים שברגע האחרון, במהלך שהותן בחדר הלידה מקבלות את

קרא עוד »
זוג בהריון בשדה
הכנה וטיפים ללידה
קורס הכנה ללידה רמבם

את גרה באזור חיפה ומתכננת ללדת בבית חולים רמבם? אם כן, כדאי לך לעבור את קורס ההכנה ללידה של בית החולים רמבם. אספנו עבורך מספר

קרא עוד »
אישה בהריון בשדה
הכנה וטיפים ללידה
איך לזרז את הלידה

את בחודש שמיני וכבר קשה לך לסחוב את הבטן? את כבר רוצה ללדת? דעי כי אם את תוהה איך לזרז את הלידה, אין הכוונה לזירוז

קרא עוד »
מסדרון בית חולים
הכנה וטיפים ללידה
איך תבחרי מלווה לחדר לידה

בחירת מלווה שיתלווה אלייך לחדר הלידה היא לא דבר של מה בכך. זוהי בחירה שאת צריכה לעשות לאחר מחשבה עמוקה בעניין.   איך תבחרי מלווה

קרא עוד »
אישה עם כאב גב
הכנה וטיפים ללידה
בעיות גב לאחר לידה

אם את סובלת מכאבי גב, דעי כי בעיות גב לאחר לידה הן דבר נפוץ בקרב נשים לאחר לידה. אספנו עבורך שאלות שכיחות בנושא וגם אמצעים

קרא עוד »
אישה בהריון בפארק
הכנה וטיפים ללידה
זירוז מלאכותי בלידה

זירוז מלאכותי בלידה מתרחש במצבים שבהם הלידה אינה מתקדמת וישנו חשש ממשי לחיי העובר. רוצה לשמוע פרטים נוספים על זירוז מלאכותי בלידה? אספנו עבורך את

קרא עוד »