הכנה ללידה אונליין 

בטן הריונית עם פפיון
Table of Contents

נשים רבות שומעות את האפשרות של הכנה ללידה אונליין אך לא כולן מודעות לחשיבות של ההכנה הזו. יש מי שבוחרות שלא לקחת חלק בהכנה ללידה און ליין ובסופו של דבר מגלות כי הן פספסו מידע חשוב. אנחנו מתייחסים בעיקר לנשים הריוניות שזהו ההיריון הראשון שלהן.

אספנו עבורכן כמה פרטים אודות הכנה ללידה אונליין, כך שאם התלבטת אם לקחת בזה חלק או לא, תוכלי לקרוא אודות העניין ולהחליט בעצמך האם מדובר בעניין שחשוב עבורך.

 

הכנה ללידה אונליין – עבור מי זה מתאים?

הכנה ללידה אונליין מתאימה לכל אישה שנמצאת בהריון. בין אם את בהריון ראשון או שני ואילך, זה לא משנה. כל אישה הריונית מתקבלת בברכה. לפעמים ישנן נשים שמשתתפות בקורס הכנה ללידה אונליין וזהו ההיריון השלישי שלהן ולעיתים אפילו יותר. הסיבה לכך לעיתים היא שהן לא לקחו חלק בהכנה שכזו בלידות הקודמות והן הבינו כי מדובר בהכנה חשובה.

לעיתים גם מדובר במצבים שבהן היולדת לקחה חלק בקורס הכנה ללידה אונליין בלידות הקודמות שלה, אבל היא מעוניינת לשמוע שוב את הפרטים כדי לרענן את המוח ולהיזכר בפרטים שחשוב שכל יולדת תדע טרם הגעתה אל בית החולים.

 

הכנה ללידה אונליין –  מה ההבדל בין הכנה זו להכנה ללידה פרונטלית?

ההבדל בין הכנה ללידה אונליין לבין הכנה ללידה פרונטלית היא העובדה כי הכנה ללידה אונליין מתבצעת דרך האינטרנט בזמן שהכנה ללידה פרונטלית מתבצעת בתוך בית החולים. ברוב המקרים, בהכנה ללידה אונליין מדובר בשיחת וידאו רבת משתתפים שמתבצעת בשיחת זום.

 

הכנה ללידה אונליין – יתרונות

הכנה ללידה אונליין הינה עתירת יתרונות, אספנו עבורכן כמה מהם:

 

את יכולה להישאר עם פיג'מה

הרי בזמן ההיריון יש חשיבות רבה לנינוחות. ברגע שאת נכנסת הביתה, את מורידה את הג'ינס הריון הלוחץ או את הטייץ ומחליפה מיד לשמלה קלילה או למכנסי בוקסר רחבים.
איך אנחנו יודעים את שואלת? כי את לא לבד. כל ההריוניות מעדיפות בגדים רחבים ונוחים על בגדי הריון.
כשאת משתתפת בקורס הכנה ללידה אונליין, נחסך ממך להתלבש בבגדי ההיריון שלך ולהרגיש שלא בנוח. זהו יתרון שאנחנו בטוחים שתזדהי אתו.

את לא צריכה לשמוע ברכות "מזל טוב, שתהיה לידה קלה" בזמן שאת שואלת אנשים בתוך בית החולים "איפה זה בניין נשים?"

זוהי סיטואציה שנשים רבות שמגיעות לקורס הכנה ללידה פרונטלי חוות. ברגע שהן שואלות היכן נמצא בניין נשים או חדרי הלידה הן נענות בברכות מזל טוב מאנשים שאינם מכירים בגלל שהם בטוחים שהן בדרכן אל חדר הלידה. קורס הכנה ללידה אונליין חוסך ממך את הסיטואציה הזו.

את לא צריכה לצאת מהבית

את יכולה פשוט לשבת על הכורסא הנפתחת או הספה האהובה עלייך ולהסתכל על המסך.

את לא צריכה להתאפר ולהתארגן

קורס הכנה ללידה אונליין חוסך ממך את ההתלבטות בין שמלה רחבה לטייץ עם גומי רחב. את יכולה פשוט להסתכל על המסך וליהנות מהמידע שמועבר אלייך כצופה.

 

דעי שאת גם יכולה לבטל את המצלמה שלך

אם אינך מעוניינת שיראו אותך.

 

הכנה ללידה אונליין –  למה חשוב לקחת בזה חלק?

הכנה ללידה אונליין הינה חשובה מאוד עבור כל הריונית מכיוון שהקורס מקנה ידע רב אודות ההיריון, בדיקות שתצטרכי לעבור בהמשך ותופעות שעלולות לצוץ בהמשך ההיריון. זה לא הכול, הקורס מקנה גם ידע אודות מהלך הלידה עצמה. את רוצה לדעת מה לומדים בקורס? יפורט על כך בפסקה הבאה.

 

הכנה ללידה אונליין – מה לומדים בעצם?

שאלה מצוינת. קורס הכנה ללידה אונליין מתחלק לכמה מפגשים. בתחילה עוסקים במהלך ההיריון ומסבירים על העובר שנמצא ברחמך. מציינים מהם הדברים שחשוב שתדעי במהלך ההיריון (למשל – האם ניתן לצרוך יין? האם אפשר לטוס במהלך היריון? ואם כן עד איזה שלב? וכו').

ככל שהזמן עובר, הנושאים הולכים ומתקרבים אל הלידה עצמה. בעת הכנה ללידה אונליין תשמעי פרטים אודות הרגע שבו תצטרכי לגשת אל מיון נשים ולהכין את עצמך ללידה וגם, תקבלי פרטים אודות הלידה עצמה. לרוב, בקורסי הכנה ללידה אונליין מדגישים מהן התופעות החריגות שעשויות לקרות כמה רגעים לפני הלידה ומסבירים מדוע חשוב לשים לב אליהן.

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

מפריד
מפריד
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor