הכנה ללידה אונליין 

נשים רבות שומעות את האפשרות של הכנה ללידה אונליין אך לא כולן מודעות לחשיבות של ההכנה הזו. יש מי שבוחרות שלא לקחת חלק בהכנה ללידה און ליין ובסופו של דבר מגלות כי הן פספסו מידע חשוב. אנחנו מתייחסים בעיקר לנשים הריוניות שזהו ההיריון הראשון שלהן.

אספנו עבורכן כמה פרטים אודות הכנה ללידה אונליין, כך שאם התלבטת אם לקחת בזה חלק או לא, תוכלי לקרוא אודות העניין ולהחליט בעצמך האם מדובר בעניין שחשוב עבורך.

 

הכנה ללידה אונליין – עבור מי זה מתאים?

הכנה ללידה אונליין מתאימה לכל אישה שנמצאת בהריון. בין אם את בהריון ראשון או שני ואילך, זה לא משנה. כל אישה הריונית מתקבלת בברכה. לפעמים ישנן נשים שמשתתפות בקורס הכנה ללידה אונליין וזהו ההיריון השלישי שלהן ולעיתים אפילו יותר. הסיבה לכך לעיתים היא שהן לא לקחו חלק בהכנה שכזו בלידות הקודמות והן הבינו כי מדובר בהכנה חשובה.

לעיתים גם מדובר במצבים שבהן היולדת לקחה חלק בקורס הכנה ללידה אונליין בלידות הקודמות שלה, אבל היא מעוניינת לשמוע שוב את הפרטים כדי לרענן את המוח ולהיזכר בפרטים שחשוב שכל יולדת תדע טרם הגעתה אל בית החולים.

 

הכנה ללידה אונליין –  מה ההבדל בין הכנה זו להכנה ללידה פרונטלית?

ההבדל בין הכנה ללידה אונליין לבין הכנה ללידה פרונטלית היא העובדה כי הכנה ללידה אונליין מתבצעת דרך האינטרנט בזמן שהכנה ללידה פרונטלית מתבצעת בתוך בית החולים. ברוב המקרים, בהכנה ללידה אונליין מדובר בשיחת וידאו רבת משתתפים שמתבצעת בשיחת זום.

 

הכנה ללידה אונליין – יתרונות

הכנה ללידה אונליין הינה עתירת יתרונות, אספנו עבורכן כמה מהם:

 

את יכולה להישאר עם פיג'מה

הרי בזמן ההיריון יש חשיבות רבה לנינוחות. ברגע שאת נכנסת הביתה, את מורידה את הג'ינס הריון הלוחץ או את הטייץ ומחליפה מיד לשמלה קלילה או למכנסי בוקסר רחבים.
איך אנחנו יודעים את שואלת? כי את לא לבד. כל ההריוניות מעדיפות בגדים רחבים ונוחים על בגדי הריון.
כשאת משתתפת בקורס הכנה ללידה אונליין, נחסך ממך להתלבש בבגדי ההיריון שלך ולהרגיש שלא בנוח. זהו יתרון שאנחנו בטוחים שתזדהי אתו.

 

את לא צריכה לשמוע ברכות "מזל טוב, שתהיה לידה קלה" בזמן שאת שואלת אנשים בתוך בית החולים "איפה זה בניין נשים?"

זוהי סיטואציה שנשים רבות שמגיעות לקורס הכנה ללידה פרונטלי חוות. ברגע שהן שואלות היכן נמצא בניין נשים או חדרי הלידה הן נענות בברכות מזל טוב מאנשים שאינם מכירים בגלל שהם בטוחים שהן בדרכן אל חדר הלידה. קורס הכנה ללידה אונליין חוסך ממך את הסיטואציה הזו.

 

את לא צריכה לצאת מהבית

את יכולה פשוט לשבת על הכורסא הנפתחת או הספה האהובה עלייך ולהסתכל על המסך.

 

את לא צריכה להתאפר ולהתארגן

קורס הכנה ללידה אונליין חוסך ממך את ההתלבטות בין שמלה רחבה לטייץ עם גומי רחב. את יכולה פשוט להסתכל על המסך וליהנות מהמידע שמועבר אלייך כצופה.

 

דעי שאת גם יכולה לבטל את המצלמה שלך

אם אינך מעוניינת שיראו אותך.

 

הכנה ללידה אונליין –  למה חשוב לקחת בזה חלק?

הכנה ללידה אונליין הינה חשובה מאוד עבור כל הריונית מכיוון שהקורס מקנה ידע רב אודות ההיריון, בדיקות שתצטרכי לעבור בהמשך ותופעות שעלולות לצוץ בהמשך ההיריון. זה לא הכול, הקורס מקנה גם ידע אודות מהלך הלידה עצמה. את רוצה לדעת מה לומדים בקורס? יפורט על כך בפסקה הבאה.

 

הכנה ללידה אונליין – מה לומדים בעצם?

שאלה מצוינת. קורס הכנה ללידה אונליין מתחלק לכמה מפגשים. בתחילה עוסקים במהלך ההיריון ומסבירים על העובר שנמצא ברחמך. מציינים מהם הדברים שחשוב שתדעי במהלך ההיריון (למשל – האם ניתן לצרוך יין? האם אפשר לטוס במהלך היריון? ואם כן עד איזה שלב? וכו').

ככל שהזמן עובר, הנושאים הולכים ומתקרבים אל הלידה עצמה. בעת הכנה ללידה אונליין תשמעי פרטים אודות הרגע שבו תצטרכי לגשת אל מיון נשים ולהכין את עצמך ללידה וגם, תקבלי פרטים אודות הלידה עצמה. לרוב, בקורסי הכנה ללידה אונליין מדגישים מהן התופעות החריגות שעשויות לקרות כמה רגעים לפני הלידה ומסבירים מדוע חשוב לשים לב אליהן.

אולי יעניין אותך גם

ערימת קופסאות מתנה
הכנה וטיפים ללידה
מתנות ליולדות חינם

את לקראת לידה או ילדת לאחרונה? הגעת למקום הנכון. אנחנו יודעים שכל מה שקשור לנושא מתנות ליולדות חינם מושך אליו נשים הריוניות ויולדות רבות. לכן,

קרא עוד »
קלוז אפ תינוק
הכנה וטיפים ללידה
הכנה ללידה 

מזל טוב! את בהיריון! בטח שמעת על האפשרות של קורס הכנה ללידה. אם רק שמעת עליו וטרם הוסבר לך במה מדובר ולמה חשוב מאוד לקחת

קרא עוד »
אישה בהריון בחוף
הכנה וטיפים ללידה
הכנה לניתוח קיסרי לאישה

ישנן נשים שיודעות כבר בתחילת ההיריון כי מסיבה מסוימת הן עתידות ללדת בניתוח קיסרי. לעומתן, יש נשים שברגע האחרון, במהלך שהותן בחדר הלידה מקבלות את

קרא עוד »
זוג בהריון בשדה
הכנה וטיפים ללידה
קורס הכנה ללידה רמבם

את גרה באזור חיפה ומתכננת ללדת בבית חולים רמבם? אם כן, כדאי לך לעבור את קורס ההכנה ללידה של בית החולים רמבם. אספנו עבורך מספר

קרא עוד »
אישה בהריון בשדה
הכנה וטיפים ללידה
איך לזרז את הלידה

את בחודש שמיני וכבר קשה לך לסחוב את הבטן? את כבר רוצה ללדת? דעי כי אם את תוהה איך לזרז את הלידה, אין הכוונה לזירוז

קרא עוד »
מסדרון בית חולים
הכנה וטיפים ללידה
איך תבחרי מלווה לחדר לידה

בחירת מלווה שיתלווה אלייך לחדר הלידה היא לא דבר של מה בכך. זוהי בחירה שאת צריכה לעשות לאחר מחשבה עמוקה בעניין.   איך תבחרי מלווה

קרא עוד »
אישה עם כאב גב
הכנה וטיפים ללידה
בעיות גב לאחר לידה

אם את סובלת מכאבי גב, דעי כי בעיות גב לאחר לידה הן דבר נפוץ בקרב נשים לאחר לידה. אספנו עבורך שאלות שכיחות בנושא וגם אמצעים

קרא עוד »
אישה בהריון בפארק
הכנה וטיפים ללידה
זירוז מלאכותי בלידה

זירוז מלאכותי בלידה מתרחש במצבים שבהם הלידה אינה מתקדמת וישנו חשש ממשי לחיי העובר. רוצה לשמוע פרטים נוספים על זירוז מלאכותי בלידה? אספנו עבורך את

קרא עוד »
רגליים של תינוק
הכנה וטיפים ללידה
חבילת לידה

נשים רבות שזהו ההיריון הראשון שלהן תוהות מה עליהן להכין בתוך חבילת לידה. ראוי לציין כי לפעמים גם נשים שזוהי לידתן השנייה ויותר, לפעמים שוכחות

קרא עוד »