מתנות ליולדות חינם

את לקראת לידה או ילדת לאחרונה? הגעת למקום הנכון. אנחנו יודעים שכל מה שקשור לנושא מתנות ליולדות חינם מושך אליו נשים הריוניות ויולדות רבות. לכן, החלטנו לאסוף עבורך את כל הפרטים החמים ואת כל המתנות השוות שאת יכולה לקבל לפני או אחרי הלידה.

שמעתי שיש מתנות ליולדות חינם אבל לימדו אותי ששום דבר לא בא בחינם בחיים האלה

אנחנו מבינים את הפסימיות שלך, יש מי שיגידו שאת ריאלית, אבל הם כנראה לא מכירים את כל הקשור לתחום הלידה. בתחום הזה, יש מתנות חינם.הסיבה לכך טמונה בעניין שיווקי. חברות שונות של טיטולים, מגבונים, מרככי כביסה, מוצצים ועוד רוצות שהיולדת הטריה תכיר את המוצרים שלהן.

האינטרס של החברות הללו הוא בעצם לתת ליולדת מתנה אחת בחינם משלל המוצרים שלהם, היולדת תראה שהתינוק שלה מרוצה והיא תחזור אל החנות ותחפש את אותו מוצר ותמשיך לקנות ממנו בהמשך.

תחשבי על כך, כשמדובר למשל בחברת טיטולים שמאפשרת ליולדת להכיר את הטיטולים שלה וזו רואה שהם מתאימים לתינוק שלה וקונה אותם במשך שנתיים לפחות, החברה הצליחה לשווק את המוצר שלה. תסכימי אתנו שמדובר פה בשיווק גאוני?.

ממי אפשר לקבל מתנות ליולדות חינם?

 

מחברות טיטולים שונות

כל יולדת יכולה לקבל מארז ניסיון של טיטולי "פמפרס". כל מה שאת צריכה לעשות זה להיכנס לאתר של החברה, להזין מספר פרטים (כולל תעודת זהות). לאחר מכן, את תקבלי קוד קופון. את הקוד הזה את צריכה להציג ברשת סופר פארם או באחת מהחנויות של רשת B.

לאחר שתציגי את הקופון, תוכלי לקחת את אריזת הניסיון לביתך ולבדוק האם היא מתאימה עבור התינוק שלך. חשוב לשים לב בעת בחירת האריזה מהמדף, כי אכן מדובר באותו קוד שמופיע על הקופון שקיבלת, כדי להימנע ממצב שבו תידרשי לשלם עבור הטיטולים (ואז כנראה תשאלי את עצמך האם צדקת שאין מתנות חינם).

 

מבית החולים, לאחר הלידה

בית החולים מספק לכל יולדת מארז לידה מפנק במתנה.
המארז כולל בדרך כלל מוצץ, בקבוק, טיטולים, משטח החתלה חד פעמי, משחות החתלה, משחה לפטמות סדוקות, פורמולה של חברות שונות וברוב הפעמים גם מוסיפים לערכה שוברים שונים. השוברים יכולים להיות עבור קניה של תוספים שונים לתינוק, עבור קניה של סבון או כל דבר אחר שקשור לטיפול בתינוק.

 

ערכות ניסיון

את יכולה לקבל ערכת ניסיון מחברות שונות. בשביל לקבל את הערכה את צריכה להיכנס אל אתרי האינטרנט של חברות מוצצים, בקבוקים, חיתולים ועוד.
בעת כניסתך אל אחד מהאתרים, תצטרכי למלא את הפרטים שלך ולאחר מכן, יישלח אלייך קופון דרך המייל או הנייד. אל תשכחי לשמור עליו.

 

חברה שלי שמעה שניתן לקבל מתנות ליולדות חינם בחנויות צעצועים ורשתות הפארם, זה נכון?

זה לא לגמרי נכון. יש חנויות צעצועים שניתן לקנות בהן במחיר נמוך יחסית ערכות לידה. נכון לרגע כתיבת מילים אלו, לרשת סופר פארם יש מבצע. הרשת מאפשרת לכל יולדת לקנות ערכת לידה בעלות של 10 ₪. הערכה כוללת פורמולה, מוצץ, בקבוק, מרכך כביסה ועוד.

מדובר בערכה משתלמת ביותר, מכיוון שעבור כל הדברים הללו את תצטרכי לשלם סכום נמוך מאוד. בחנויות הצעצועים השונות יש ערכות דומות לערכה זו והמחיר שלהן מתחיל לרוב בסביבות ה-29 ₪.
אנחנו ממליצים לקנות לפחות ערכה אחת מתוך הערכות שמוצעות בחנויות השונות.

הסיבה לכך היא שכדאי שיהיה לכם מגוון של מוצרים לתינוק. אם יהיו לכם כמה מוצצים של חברות שונות, תוכלו לנסות ולבדוק איזה מוצץ הוא המועדף על התינוק שלכם. אותו הדבר גם לגבי בקבוק ופורמולה וכן הלאה.

 

למדתי שמסתבר שיש דבר כזה – מתנות ליולדות חינם

נכון. אנחנו שמחים מאוד שאפשרנו לך להכיר את התחום הזה של מתנות חינם ליולדת.

 

אפשר להמליץ לחברות ההריוניות שלי על מתנות ליולדות חינם?

בטח, אפשר ואף רצוי. את מוזמנת להעביר לה את הפרטים שקראת עד כה בנושא. אנחנו בטוחים שהיא תשמח לשמוע שהיא יכולה לקבל טיטולים ומוצרים נוספים בחינם.
הרי גידול של תינוק כרוך בהוצאות רבות. אם יש אפשרות להקל על עצמנו, למה שלא נעשה זאת?

אולי יעניין אותך גם

בטן הריונית עם פפיון
הכנה וטיפים ללידה
הכנה ללידה אונליין 

נשים רבות שומעות את האפשרות של הכנה ללידה אונליין אך לא כולן מודעות לחשיבות של ההכנה הזו. יש מי שבוחרות שלא לקחת חלק בהכנה ללידה

קרא עוד »
קלוז אפ תינוק
הכנה וטיפים ללידה
הכנה ללידה 

מזל טוב! את בהיריון! בטח שמעת על האפשרות של קורס הכנה ללידה. אם רק שמעת עליו וטרם הוסבר לך במה מדובר ולמה חשוב מאוד לקחת

קרא עוד »
אישה בהריון בחוף
הכנה וטיפים ללידה
הכנה לניתוח קיסרי לאישה

ישנן נשים שיודעות כבר בתחילת ההיריון כי מסיבה מסוימת הן עתידות ללדת בניתוח קיסרי. לעומתן, יש נשים שברגע האחרון, במהלך שהותן בחדר הלידה מקבלות את

קרא עוד »
זוג בהריון בשדה
הכנה וטיפים ללידה
קורס הכנה ללידה רמבם

את גרה באזור חיפה ומתכננת ללדת בבית חולים רמבם? אם כן, כדאי לך לעבור את קורס ההכנה ללידה של בית החולים רמבם. אספנו עבורך מספר

קרא עוד »
אישה בהריון בשדה
הכנה וטיפים ללידה
איך לזרז את הלידה

את בחודש שמיני וכבר קשה לך לסחוב את הבטן? את כבר רוצה ללדת? דעי כי אם את תוהה איך לזרז את הלידה, אין הכוונה לזירוז

קרא עוד »
מסדרון בית חולים
הכנה וטיפים ללידה
איך תבחרי מלווה לחדר לידה

בחירת מלווה שיתלווה אלייך לחדר הלידה היא לא דבר של מה בכך. זוהי בחירה שאת צריכה לעשות לאחר מחשבה עמוקה בעניין.   איך תבחרי מלווה

קרא עוד »
אישה עם כאב גב
הכנה וטיפים ללידה
בעיות גב לאחר לידה

אם את סובלת מכאבי גב, דעי כי בעיות גב לאחר לידה הן דבר נפוץ בקרב נשים לאחר לידה. אספנו עבורך שאלות שכיחות בנושא וגם אמצעים

קרא עוד »
אישה בהריון בפארק
הכנה וטיפים ללידה
זירוז מלאכותי בלידה

זירוז מלאכותי בלידה מתרחש במצבים שבהם הלידה אינה מתקדמת וישנו חשש ממשי לחיי העובר. רוצה לשמוע פרטים נוספים על זירוז מלאכותי בלידה? אספנו עבורך את

קרא עוד »
רגליים של תינוק
הכנה וטיפים ללידה
חבילת לידה

נשים רבות שזהו ההיריון הראשון שלהן תוהות מה עליהן להכין בתוך חבילת לידה. ראוי לציין כי לפעמים גם נשים שזוהי לידתן השנייה ויותר, לפעמים שוכחות

קרא עוד »