3 טיפים לפינוק בת הזוג לאחר הלידה

תקופת ההיריון היא תקופה מרגשת ומלאת ציפייה. לאחר שהאישה שלנו יולדת בשעה טובה, כל מה שאנחנו הגברים רוצים לעשות – זה כמובן לפנק אותה! למרות שתהליך הלידה הוא אחד הדברים המרגשים ביותר שאישה חווה במהלך חייה, מדובר בתהליך לא פשוט מבחינה פיזיולוגית ומנטלית, וכזה הדורש שינוי הרגלים מצד שני בני הזוג.

במאמר הבא ריכזנו עבורכם 3 טיפים לפינוק בת הזוג לאחר הלידה!

 

חוזרים לעשות אהבה

לאחר הלידה דרושה לאישה תקופת התאוששות מסוימת, ובזמן הזה לעתים עלינו להימנע מסקס שעלול להכאיב או לפצוע. לאחר ההתאוששות אין ספק שבני הזוג כבר מצפים למעשה האהבה בקוצר רוח, וזה הזמן של הגבר לפנק את אשתו בסקס מהסרטים!

באמצעות תכשירים נגד שפיכה מהירה גם אתה יכול לענג את האישה שלך במשך זמן רב יותר, מבלי להיות מוטרד מאורך החיים שלך במיטה. תכשירים שכאלו ותכשירים נוספים, מאפשרים לגברים בימינו לשפר את איכות חיי המין שלהם באופן משמעותי.

 

חופשה מושלמת

אז נכון שכעת עלינו לדאוג לבן\בת משפחה חדש שהצטרף אלינו ודורש המון, אבל באפשרותנו לעשות זאת גם באווירה אחרת! זוגות רבים בוחרים לטוס לחופשה מספר חודשים או שבועות לאחר הלידה, ואין ספק שמדובר במהלך יצירתי ומפנק במיוחד.

נכון שהדבר דורש מעט יותר תכנון מאשר חופשה רגילה, ועלינו לחשוב גם על כל האמצעים הדרושים כדי לטפל בתינוק הרך שזה עתה נולד. יחד עם זאת, אין ספק שזה הולך להיות שווה את זה…

 

פשוט לעזור ולתמוך

למרות שמדובר בהיגיון בריא, ראינו צורך לרשום את זה פה בכל זאת. הפינוק הכי טוב שהאישה שלנו יכולה לקבל לאחר הלידה – הוא פשוט תמיכה ועזרה. תינוק חדש דורש המון טיפול ועזרה, וכיוון שיש דברים שרק האמא יכולה לעשות, על הגבר לנסות ולעזור בכל שאר המשימות.

בין אם מדובר בניקוי הבית, טיפול במשימות השונות, ולעתים פשוט לבוא ולשאול אם היא זקוקה לעזרה כלשהי. לידה היא לא רק תהליך פיזיולוגי, אלא גם תהליך מנטלי שלעתים משאיר משקעים וגורם לשינויים במצב הרוח אצל האישה. הגברים צריכים להבין זאת, ולעשות ככל שביכולתם להקל על האישה האהובה שלהם.

 

לסיכום

מעבר לטיפים הנחמדים שהבאנו עבורכם פה, כל גבר מכיר היטב את האישה שלו ויודע מה היא אוהבת במיוחד! ההיכרות האינטימית הזאת בין בני הזוג – תאפשר לגבר לבחור את הפינוקים המדויקים עבור האישה שלו בכל פעם.

בין אם מדובר במצב של אחרי לידה, ובין אם מדובר באירועים אחרים במהלך החיים – חשוב לדעת להתאים את התמיכה הנכונה ביותר עבור בן\בת הזוג שלנו. אותם פינוקים קטנים או גדולים, הם הבסיס שיחזק את מערכת היחסים שלנו, ויאפשר לנו לבנות ולהעצים אותה במהלך השנים!

3 טיפים לפינוק בת הזוג לאחר הלידה
Pexels / Pixabay

אולי יעניין אותך גם