תחפושות לפורים לילדים

חג פורים מתקרב ואתו הסכנות מגיעות. אנחנו לא רוצים להיות "הורסי מסיבות", אבל יש דברים שחשוב להעלות אותם למודעות בכל הקשור לפורים. אם יש לכם ילדים, תדעו שאספנו עבורכם כמה טיפים שחשוב שתקראו אותם לפני שהחג מתחיל.

 

בטיחות זו מילת מפתח בכל הקשור לתחום תחפושות לפורים לילדים

בטיחות, בטיחות ושוב נחזור ונאמר בטיחות. כל שנה מחדש אנחנו שומעים על מקרים שבהם הורים אינם שמים לב לכללי הבטיחות והם מעמידים את הילדים שלהם בסכנה ממשית. מידי שנה קורים מקרים שבהם ילדים משחקים עם נפצים, הם זורקים אותם לכל עבר ובכך הם מסכנים את עצמם ואת הסובבים אותם. התוצאות של המקרים הללו הן טראגיות.

במקרים מסוימים ילדים נפצעים באורח קל מאוד ובמקרים אחרים, יש ילדים שנפצעים פציעות קשות שמלוות אותם לאורך חייהם. אנחנו מתכוונים לפציעות בעיניים שגורמות לא עלינו לעיוורון, לפציעות שנגרמו בעקבות התלקחות של הנפצים עם תחפושות ובעקבות כך, הילדים סובלים מכוויות ברמות שונות.  ישנן עוד פציעות רבות וארוכות שאנחנו לא נפרט כעת עוד מכיוון שאנחנו מתארים לעצמנו שהבנתם במה מדובר.

 

מה צריך לעשות כדי לשמור על הילדים שלנו בפורים?

כשאתם קונים תחפושת לילדים שלכם, תבדקו קודם כל שיש לה אישור של מכון התקנים, כלומר, יש לה תו תקן ישראלי. תו תקן מאשר כי התחפושת נבדקה לעומק ונמצאה בטיחותית עבור ילדים. לעיתים קרובות, אנשים מבצעים החלפות בין תחפושות כדי לחסוך בהוצאות כלכליות, זהו רעיון מבורך.

אך חשוב לקחת בחשבון כי בבגד חדש יש חומר שמגן על הבד מפני התלקחות , לאחר שהבגד כובס מספר רב של פעמים, החומר הזה מאבד את היעילות שלו. לכן, אנחנו ממליצים לקנות תחפושת חדשה (למרות שאנחנו בעד אקולוגיה ומעדיפים למחזר בגדים, אבל בכל מה שקשור לתחפושות, אנחנו לא מסתכנים).

אחרי שבדקתם שלבגד יש אישור של מכון התקנים, נותר לכם רק לבדוק שהוא מאפשר לילד לנוע בחופשיות ושהוא אינו מסתיר את שדה הראייה של הילד. שני אלו מאוד חשובים משתי סיבות. האחת, הילד עלול למעוד במידה והבגד לא מתאים למידה שלו והשנייה, אם שדה הראייה של הילד מוגבל, מדובר בסכנת נפשות במצב שבו הוא מעוניין לחצות כביש או אפילו בזמן הליכה רגילה במדרכה מכיוון שגם במצב שכזה הוא עלול למעוד.

 

רוצים למחזר תחפושות לפורים לילדים?

זוהי שאלה שנשאלת על ידי הורים רבים. כפי שציינו קודם לכן, הורים רבים מוצאים את הבוידעם שלהם עמוס בתחפושות לילדיהם. לכן, במקרים רבים, הם מנסים לעשות שימוש חוזר מילד אחד לשני. אנחנו נחזיר אתכם רגע לאחור ונזכיר לכם שאם כיבסתם את התחפושות מספר רב של פעמים, עדיף בצער רב להשליך אותם לפח כדי להימנע ממצב של התלקחות בעקבות מגע עם נפצים שהשימוש בהם נפוץ בפורים.

לגבי השאלה האם להכין תחפושות בעצמכם, גם כאן עולה עניין הבטיחות. אנחנו מציעים לכם לקנות תחפושת חדשה כדי שתוכלו להיות בטוחים שהילדים שלכם מוגנים כשהם לובשים תחפושות עם אישור של מכון התקנים ושיש להן את החומר שמגן על הבד מפני התלקחות.

 

כל מה שקשור לאיפור וגם לנושא תחפושות לפורים לילדים

אם תעדיפו לחסוך בקנייה של תחפושת, אנחנו מציעים לכם לקנות איפור. קנייה של איפור פשוט בחנויות התחפושות איננה עולה כסף רב והיא יכולה לחסוך לכם הוצאות רבות מהסיבה הפשוטה. ישנן תחפושות שמספיק רק להתאפר בשבילן וניתן להתלבש בבגדים שיש לנו בבית.

 

גם השנה קניתם תחפושות לפורים לילדים וברגע האחרון אחד מהם החליט שלא להתחפש?

סיטואציה מוכרת, ליבנו אתכם. כל הורה מכיר את הרגע הזה שבו הילד קם בבוקר שבו כולם מתחפשים והוא מחליט בקול: "אני לא מתחפש היום". הילד בוחר שלא להתחפש? הוא יודע מה נכון לו. אם זו הבחירה שלו, אנחנו מציעים שתכבדו אותה ותניחו את התחפושת בצד. בעוד כמה שנים כשהוא יסתכל על האלבום וישאל למה הוא לא התחפש באותה שנה, אתם תוכלו להזכיר לו שזו הייתה הבחירה שלו וכיבדתם אותה.

תאמינו לנו, עדיף לראות את הילד לא מחופש בתמונה אחת מאשר לראות אותו עם פרצוף חמוץ בתמונה וגם לאורך כל החג.

אולי יעניין אותך גם

משפחה בחופשה בים
בלויים ופנאי עם הילדים
מה עושים עם הילדים בחופש הגדול

יולי-אוגוסט הינה תקופה לא קלה עבור הורים רבים. יש משפחות שבהן ההורים ממשיכים לעבוד כרגיל במהלך החופשה. במצבים כאלו נוצר קושי מכיוון שלעיתים הילדים צריכים

קרא עוד »
ילד עם צעצוע מטוס
בלויים ופנאי עם הילדים
טיסה עם הילדים

טיסה עם הילדים יכולה להיות עניין לא פשוט. רצוי להתכונן כבר משלב רכישת הכרטיסים ולוודא שהמושבים שהזמנתם לילדים נמצאים באותו הטור או באותה השורה של

קרא עוד »
שני ילדים בטבע
בלויים ופנאי עם הילדים
סוכות עם הילדים

חג הסוכות הוא חג אידיאלי לבילוי עם הילדים. החג מאופיין בקיומם של פסטיבלים רבים בכל רחבי הארץ לאורך ימי החג. מכיוון שילדים נמצאים בחופשה מהגנים

קרא עוד »
ילד עם תחפושת
בלויים ופנאי עם הילדים
בילוי בפורים עם הילדים

חג פורים מתקרב, אתם מוכנים עם תחפושות לכם ולילדים, אבל יש דבר אחד שלא הספקתם לברר לגביו – הבילוי השנתי. בילוי בפורים עם הילדים עבורכם

קרא עוד »