בילוי בפורים עם הילדים

חג פורים מתקרב, אתם מוכנים עם תחפושות לכם ולילדים, אבל יש דבר אחד שלא הספקתם לברר לגביו – הבילוי השנתי. בילוי בפורים עם הילדים עבורכם הוא סיבוב ברחוב עם התחפושות ומחלקים משלוחי מנות? דעו לכם שבשנת 2021 זה כבר לא נחשב בילוי בפורים עם הילדים. אנחנו במאה ה-21, בילוי עם הילדים בפורים צריך להיות חוויתי ומעניין יותר.

בטח הילדים כבר אמרו לכם שהם מעוניינים בבילוי חוויתי יותר, אז הגעתם למקום הנכון, אספנו עבורכם את כל הפרטים שאתם צריכים לדעת בכל העניין שנע סביב בילוי בפורים עם הילדים.

 

מחפשים המלצות לבילוי בפורים עם הילדים? שימו לב לאן לא כדאי ללכת

 

מתחם מתנפחים

אם חשבתם ללכת לבילוי משפחתי במתחם סגור עם טרמפולינות ומתנפחים, ההמלצה היא לוותר מראש. משפחות רבות עושות את הטעות הזאת. הן מחפשות מקום סגור (שיהיו תחת קורת גג, למקרה שירד גשם) ללכת עם הילדים והבחירה הקלה ביותר היא מתחם מתנפחים. דמיינו לרגע את הילדה שלכם, בתחפושת אלזה, קופצת על טרמפולינה עם סופרמן, איש חלל ותיון.

תאמינו לנו, שאתם רוצים להשאיר את הסיטואציה הזו בדמיון שלכם בלבד. לא הבנתם לאן אנחנו מכוונים? אז אנחנו נסביר את עצמנו. הילדים שלכם בפורים מרגישים שלא בנוח עם התחפושות. הבגד לוחץ מידי או שהוא רפוי מידי, הכתר נופל כל הזמן והאיפור נמרח. אלה רק חלק מהתלונות שאתם הולכים לשמוע מהילדים שלכם בזמן רגיל, כשהם לא קופצים על טרמפולינה.

 

מתחם אטרקציות

בילוי בפורים עם הילדים לא צריך להיות במתחם אטרקציות. משפחות רבות נוטות ללכת למתחמי אטרקציות שכוללים הליכה על חבל בגובה רב, טיפוס על קיר אבנים במהלך החג. אנחנו רגע חוזרים לפסקה הקודמת ומזכירים לכם – הילד שלכם אמנם התחפש לספיידרמן, אבל רק ספיידרמן האמתי יכול לטפס על קירות כשיש לו על הראש מסכה חונקת שלא מאפשרת לו לנשום.

הילד שלכם לעומת זאת, לא ממש יכול לעשות זאת. הוא יכול לנסות, אבל יש סיכוי שהוא ייפול וייחבל ואנחנו מאמינים שאתם מעדיפים להימנע מלהגיע למצב שכזה. בקיצור, ההמלצה היא להימנע ממקומות שבהם הילדים שלכם צריכים לעשות פעילות אתגרית כלשהי עם התחפושות שלהם.

 

פארק הירקון

ההמלצה היא ספציפית על פארק הירקון משלל סיבות שנפרט אודותיהן ממש עכשיו:

 

מרחב

מדובר במקום רחב ידיים, גם במצבים שבהם הוא מכיל הרבה אנשים, עדיין יש מרחב.

 

מגוון

הפארק מלא באטרקציות עבור הילדים, בכל הקשור למצב של בילוי פורים עם הילדים, כדאי לבדוק את האפשרות הזו. הילדים יכולים לשחק על הדשא, לגשת למתקנים ואפשר גם לשוט בסירה. מדובר במחזה מרהיב, הרי לא כל יום רואים כלב וחתול יושבים ביחד בסירת פדלים בפארק הירקון.

 

שירותים

יש גישה נוחה לשירותים. ברחבי הפארק פרושים הרבה חדרי שירותים שפתוחים לאורחים. בילוי בפורים עם הילדים, רק בפארק הירקון. שם תוכלו לגשת לשירותים במידה והילדה תבכה שהאודם נמרח וצריך לתקן. אם הילד יגיד שהאיפור השחור של באטמן מציק לו, אפשר למסור לו חבילת מגבונים ולשלוח אותו אל השירותים שנמצאים בקרבת מקום.

 

חופש

בהמשך לסעיף הקודם, ניתן לראות שאתם יכולים לקבל חופש יחסי בעת בילוי בפארק הירקון. הילדים יכולים לגשת לשחק, ללכת לשירותים ואתם יכולים לנוח על מפת הפיקניק שפתחתם וליהנות מיין טוב והחטיפים שהילדים קיבלו במשלוח המנות מהגן או הבית ספר.

 

אם אתם רוצים בילוי בפורים עם הילדים, כזה שיהיה בלתי נשכח, לכו למוזיאון

אנחנו יודעים מה עובר לכם בראש כרגע, שהילדים יגידו לכם "משעמם". אבל דעו לכם כי יציאה למוזיאון יכולה להיות חווייתית ובלתי נשכחת עבור הילדים שלכם. אם תהיתם לגבי בילוי בפורים עם הילדים, מוזיאון זו התשובה.
קודם כל, מדובר במקום סגור, כך שאם יהיה צפוי גשם, התחפושות של הילדים שלכם מוגנות (וגם האיפור כמובן).

בנוסף, כדאי שתבחרו מוזיאון שמותאם לילדים. במוזיאון שכזה, יתאפשר לילדים שלכם לעבור ממקום למקום, להתנסות וללמוד. הילדים יתעייפו (אנחנו בטוחים שאתם תשמחו לתופעת הלוואי הזו, ילדים עייפים, משמע נסיעה שקטה בדרך חזרה. גם אם יש פקקים לא עלינו). הילדים גם לא ירצו ללכת הביתה ותחפושות שלהם יישמרו מכיוון שהם לא צריכים לבצע פעולות מורכבות, פשוט ללכת ממקום למקום.

אולי יעניין אותך גם

משפחה בחופשה בים
בלויים ופנאי עם הילדים
מה עושים עם הילדים בחופש הגדול

יולי-אוגוסט הינה תקופה לא קלה עבור הורים רבים. יש משפחות שבהן ההורים ממשיכים לעבוד כרגיל במהלך החופשה. במצבים כאלו נוצר קושי מכיוון שלעיתים הילדים צריכים

קרא עוד »
ילד עם צעצוע מטוס
בלויים ופנאי עם הילדים
טיסה עם הילדים

טיסה עם הילדים יכולה להיות עניין לא פשוט. רצוי להתכונן כבר משלב רכישת הכרטיסים ולוודא שהמושבים שהזמנתם לילדים נמצאים באותו הטור או באותה השורה של

קרא עוד »
שני ילדים בטבע
בלויים ופנאי עם הילדים
סוכות עם הילדים

חג הסוכות הוא חג אידיאלי לבילוי עם הילדים. החג מאופיין בקיומם של פסטיבלים רבים בכל רחבי הארץ לאורך ימי החג. מכיוון שילדים נמצאים בחופשה מהגנים

קרא עוד »
ילד עם איפור ספיידרמן
בלויים ופנאי עם הילדים
תחפושות לפורים לילדים

חג פורים מתקרב ואתו הסכנות מגיעות. אנחנו לא רוצים להיות "הורסי מסיבות", אבל יש דברים שחשוב להעלות אותם למודעות בכל הקשור לפורים. אם יש לכם

קרא עוד »