לידה בהדסה עין כרם

את צפויה ללדת בקרוב? מזל טוב! אם עדיין לא החלטת איפה את רוצה ללדת, כדאי להתחיל לברר לעומק אודות בתי חולים שנמצאים בקרבת הבית שלך. כדאי לבחור בבתי חולים שנמצאים בקרבת הבית מכיוון  שיולדות המתכננות נסיעה לבית חולים מרוחק יכולות למצוא את עצמן יולדות בבית החולים שבקרבת הבית מכיוון שהן פשוט היו צריכות טיפול רפואי דחוף.

אנחנו מציעים לשריין מראש לפחות שני בתי חולים שנראים לך מתאימים עבורך. הסיבה לכך פשוטה. יש מקרים שבהם מתאפשר לנסוע עד בית החולים ללא לחץ של זמנים.
למשל, אם מדובר בלידה שעתידה להתרחש בניתוח קיסרי, יתואם לך תור מראש ואת יכולה לנסוע לבית החולים שמתאים לך ולא משנה אם הוא נמצא בקרבת הבית או במרחק שעה או יותר נסיעה.

חשוב רק לקחת בחשבון שאם את רוצה שהמשפחה והחברים יגיעו לבקר אותך בעת שהותך בבית החולים, כדאי שתבחרי בית חולים שנמצא בקרבת מקום מגורייך.

אני מתכננת לידה בהדסה עין כרם אבל לא יודעת איפה בית החולים נמצא

בית החולים הדסה עין כרם ממוקם בקצה של ירושלים, בירידות שאחרי מושב אורה. בית החולים שוכן על הר ומשקיף על נוף הררי וירוק. אם לא יצא לך להיות שם, תדעי שההרגשה היא כמו להיות בחו"ל.

פרטים על חדרי לידה בהדסה עין כרם

בהדסה עין כרם יש 13 חדרי לידה. לקראת סוף שנת 2020 חדרי הלידה של בית החולים הדסה עין כרם עברו שינוי משמעותי והותאמו לצרכים של היולדות. מדובר במהפך רציני שנעשה על ידי המעצב המוכר ומנחה תכניות הטלוויזיה, מושיק גלאמין. הבחירה בעיצוב החדש הוחלטה לאחר שנערך מחקר מקיף בקרב יולדות והמלווים שלהם.

הם נשאלו מה לדעתם צריך להיות בחדר לידה, כיצד הוא צריך להיראות ובמה הוא צריך להיות מאובזר כדי שיהיה ניתן להרגיש בו בנוח. בנוסף לכל אלה, הצוות הרפואי תושאל ומסר מידע אודות פריטים הכרחיים שצריכים להיות בחדר הלידה כדי שהאילוצים הבטיחותיים והבריאותיים יבואו גם כן בחשבון בעת עיצוב החדרים.

החידושים בחדרי לידה בהדסה עין כרם

מחדרי לידה מיושנים וחשוכים, ונהיו החדרים בהדסה עין כרם מלאים באור, בצבעים ובאנרגיות חדשות. אנחנו יודעים כמה חשוב ליולדת שחדר הלידה יהיה נעים וישרה עליה אווירה טובה, לכן, אספנו עבורכם את השינויים שנערכו בחדרי הלידה בהדסה עין כרם:

תאורה

במקום תאורה של פלורסנט (שגורמת לרבים מאתנו לכאב ראש כאשר אנחנו נמצאים תחתיה לזמן ממושך), התווספה תאורה נעימה וחמה.

מערכת שמע

התווספה מערכת שמע שבה היולדת יכולה לבחור את המוזיקה שהיא מעוניינת לשמוע.

מוניטור אלחוטי

בחדרי הלידה ישנם מוניטורים אלחוטיים! זהו יתרון עצום שמאפשר ליולדת לקום ולזוז בחדר הלידה, כך שהיא אינה מוגבלת להיות בשכיבה בלבד (דבר שאינו בא לידי ביטוי בחדרי לידה בבתי חולים אחרים וגורם ליולדות רבות להיות מרותקות אל המיטה לזמן ארוך.)

מקלחת

המקלחת גם כן שודרגה והיא כוללת טוש בעל אפשרויות שונות של זרימה שעשויות להקל על הכאב בעת צירים ליולדת שמעוניינת להיכנס אל המקלחת.

כורסא נוחה למלווה

חשבו גם על המלווה של היולדת ולא קיפחו אותו, דאגו לכל מלווה לכורסא אורתופדית כדי שיוכל לנוח בה בזמן ההמתנה להתקדמות הלידה.

על מחלקת לידה בהדסה עין כרם

בהדסה עין כרם יש שלוש מחלקות של יולדות, יולדות א', ב' ו-ג'. מתכננת לידה בהדסה עין כרם? להלן פרטים אודות מחלקת יולדות א', ב' ו-ג':

 

יולדות א'

מחלקת יולדות א' נחשבת למחלקה שמאפשרת ליולדות לבחור ביות גמיש. האפשרויות שעומדות בפני היולדת במחלקה זו הן ביות חלקי או ביות מלא.

מחלקת יולדות ב'

מחלקת יולדות ב' היא מחלקת הביות הגמיש, במחלקה זו היולדת תוכל לטפל בתינוק שלה עם אחות מסוימת שתתלווה אליה. המחלקה מאפשרת אווירה רגועה ושקטה והיולדת תוכל לבחור אם היא מעוניינת לקבל את שירותי התינוקייה בכל שלב ביממה.

מחלקת יולדות ג'

מחלקת יולדות ג' היא מחלקת הביות המלא. המחלקה הזו ממוקמת בקומה 6 בבניין אם וילד והמחלקות האחרות ממוקמות בקומה 0 בבניין אם וילד.

אולי יעניין אותך גם

לידה בהדסה הר הצופים
לידה בבתי חולים
לידה בהדסה הר הצופים

תמיד חלמת על לידה במקום פסטורלי ורגוע? בקרבת נוף וטבע? ישנו מספר מועט בתי חולים ברחבי הארץ שיכולים לספק את האפשרויות הללו מהסיבה הפשוטה, כי

קרא עוד »
תינוק עטוף בשמיכה
לידה בבתי חולים
לידה באסף הרופא

בית החולים אסף הרופא נמצא בקרבת צריפין, בין ראשון לציון לבאר יעקב, במרכז הארץ. מיון היולדות נמצא בבניין נשים (בניין מספר 121) ולצדו ישנה חניה

קרא עוד »
תינוק שוכב בסלסלה
לידה בבתי חולים
לידה בבלינסון

בית חולים בלינסון נמצא בפתח תקווה, בסמוך לקניון הגדול של העיר (יתרון משמעותי ליולדות שצריכות לעשות השלמות של קניות מיד לאחר הלידה). אל בית החולים

קרא עוד »
אמא מחזיקה תינוק
לידה בבתי חולים
לידה בליס

בהריון? עתידה ללדת בקרוב? מזל טוב! אם הגעת לכאן, כנראה שאת יודעת שהגיע זמנך לבדוק את בתי החולים השונים ברחבי הארץ ולבחור היכן את רוצה

קרא עוד »
תינוק ישן על מיטה
לידה בבתי חולים
לידה בוולפסון 

בית החולים וולפסון נמצא בעיר חולון, במרכז הארץ. מילות המפתח של מחלקת היולדות בבית החולים הן "יחס אישי לכל יולדת". בית החולים מתפאר בכך שהם

קרא עוד »
אמא מחזיקה תינוק
לידה בבתי חולים
לידה במאיר

מזל טוב! את עתידה ללדת בקרוב? אם כן, זה הזמן להתחיל ולחפש בית חולים שבו תרצי ללדת. אם מדובר בלידה רגילה (ולא בלידה קיסרית), אין

קרא עוד »
כפות רגליים של תינוק
לידה בבתי חולים
לידה במעייני הישועה

את עתידה ללדת בקרוב? זהו הזמן המתאים לחיפוש בית חולים שמתאים לתנאים שבהם את רוצה ללדת. כידוע, ישנו מגוון רחב של בתי חולים שפזורים ברחבי

קרא עוד »
יד של תינוק
לידה בבתי חולים
לידה בסורוקה 

בית החולים סורוקה נמצא בבאר שבע וחדרי הלידה של בית החולים משמשים את היולדות שנמצאות בכל האזור.   האם לפני הלידה בסורוקה אפשר לקחת חלק

קרא עוד »
תינוק בבגד ורוד
לידה בבתי חולים
לידה בקפלן

אישה. מילה אחת שמלכדת בתוכה עולם ומלואו. למי שמבין דבר או שתיים, האישה היא אחד מפלאי הבריאה. היא מכילה בתוכה את היכולת לשאת צאצאים, ובמונחים

קרא עוד »
אישה בבית חולים
לידה בבתי חולים
לידה בשיבא

לידה היא אירוע מרגש, לנו יש את הכלים לבנות לכם סביבה בטוחה ושלמה, בואו ותראו מה אנחנו מציעים ולמה כדאי להיות אצלנו. מטרתנו העיקרית בבית

קרא עוד »