שומרים על התשוקה: 5 דרכים להחזיר את התשוקה ליחסים אחרי הלידה

לידתו של תינוק חדש שמצטרף למשפחה היא אירוע משמח ביותר, אך זו יכולה להיות גם תקופה מאתגרת עבור זוגות. הצרכים השונים של התינוק עלולים לגבות מחיר ממערכת היחסים שלנו, במיוחד כשמדובר בפן האינטימי שלה. זוגות רבים נאלצים לגלות שחיי המין שלהם אינם בשיאם לאחר הלידה, ויש צורך במאמצים שונים, ביניהם מציאת זמן, אנרגיה ועוד. עם זאת, יש דרכים להחזיר את התשוקה למערכת היחסים שלכם לאחר לידה.

 

תקשורת

תקשורת היא המפתח לכל מערכת יחסים מוצלחת. זה נכון בכל מיני תחומים, אבל בטח כשמדובר באינטימיות פיזית בין בני זוג. חשוב לדבר בפתיחות ובכנות עם בני הזוג שלכם בנוגע לצרכים ולרצונות שלכם ולעודד אותם לעשות את אותו הדבר כלפיכם. חשוב לפנות זמן לשיחות קבועות על חיי המין ועל איך שאתם מרגישים בתקופה מלחיצה זו. היו פתוחים למה שבני הזוג שלכם אומרים והיו מוכנים להתנסות בדברים חדשים כדי לייצר רעננות וריגוש בחיי המין שלכם.

מערכות יחסים לאחר לידה

עזרים חיצוניים

ביחד עם עבודה פנימית ותקשורת, כיום קיימים גם מגוון כלים חיצוניים שיכולים לעזור לכם לשמור על התשוקה במערכת היחסים שלכם. לדוגמה, ניתן להשתמש בכדורים מעוררי זקפה כגון קמגרה. כדורי קמגרה מגיעים במגוון תצורות, לדוגמה kamagra oral jelly להם מספר טעמים שונים. כדורים אלה גם עוזרים לעורר זקפה וגם עוזרים בלשמר אותה.

עזרים חיצוניים נוספים עשויים לכלול שימוש בצעצועי מין כאלה ואחרים, ביניהם ויברטורים, חומרי סיכה מיוחדים ועוד. כל אלה יכולים לעורר ריגוש חדש ביחסים המיניים ביניכם ולהוציא אתכם להרפתקה.

 

פינוי זמן

אחד האתגרים הגדולים ביותר עבור זוגות לאחר לידה הוא למצוא את הזמן והאנרגיה לאינטימיות. עם תינוק חדש שצריך לטפל בו, זה יכול להיות קשה למצוא את הזמן להתחבר עם בן הזוג ברמה הפיזית- בלי שקורסים לישון מיד אחר כך. עם זאת, תזמון של זמנים אינטימיים יכול לעזור לכם להבטיח את זה שתפנו זמן אחד לשני. כשתפנו זמן- הדבר כבר יקרה מעצמו.

מערכות יחסים לאחר לידה

טיפול בעצמכם

קל להזניח את הצרכים שלכם כשאתם מטפלים בתינוק חדש, אבל טיפול בעצמכם יכול להיות קריטי אם אתם רוצים לשמור על התשוקה במערכת היחסים שלכם. הקדישו זמן לטיפול עצמי, בין אם זה יציאה לטיול להתרעננות, אמבטיה מרגיעה או עשיית משהו אחר שעושה לכם טוב. כאשר אתם תרגישו טוב עם עצמכם- סיכוי גבוה יותר שתרגישו בטוחים וסקסיים, מה שיכול לעזור לכם לשפר את האינטימיות.

 

שמירה על יצירתיות וראש פתוח

כשזה מגיע לאינטימיות, יצירתיות היא הכרחית. לפעמים דברים שלא חשבתם עליהם בכלל יכולים להיות אלה שיעזרו לכם לעורר תשוקה חבויה בכם. זה יכול להיות שיעור ריקוד משותף, סוף שבוע רומנטי, משחקי תפקידים, או אפילו תחביב זוגי חדש.

מערכות יחסים לאחר לידה

אולי יעניין אותך גם

הגדלת הפין
למבוגרים
ללמוד איך להגדיל את הפין

הגדלת הפין היא עניין חשוב עבור גברים רבים ולכן כדאי לדעת איך עושים את זה בצורה הבטוחה והטובה ביותר, ללא הליכים רפואיים מסובכים הדורשים החלמה

קרא עוד »
לפגוש את ה-CBD
למבוגרים
הרכיב המרגיע: הכירו את הCBD

רבות כבר דובר על קנאביס ומאפייניו. אולם, רבים מאיתנו מכירים את הקנאביס כגורם ל"סטלה" או high ומשתמשים בו בפורומים חברתיים, לרוב כתחליף לאלכוהול. עם זאת,

קרא עוד »