4 סוגי המשטחים שיספקו הגנה ופעילות לרך שלכם

אחת הדרכים הטובות ביותר לספק לתינוק מקום לזחול ולשחק באופן בטוח היא משטח פעילות. ישנם משטחים שאף מהווים אזור למשחקים ולגירוי הפעילות המוחית של התינוק. כיום קיימים בשוק דגמים וסוגים רבים של משטחי פעילות לתינוקות, ולכל אחד מהם יש יתרונות וחסרונות משלו. אספנו כאן עבורכם 4 סוגים של משטחי פעילות לתינוקות על מנת לסייע לכם בהחלטה החשובה.

 

סוגי משטחים

כפי שציינו, ישנם לא מעט סוגים של משטחי פעילות לתינוקות כאשר כל אחד מהם שם דגשם על היבט אחר, אך המטרה העיקרית של כל המשטחים היא לייצר הפרדה בין התינוק לבין הרצפה ולהגן עליו ממכות ומקור. את המשטחים הקטנים יותר והניידים תוכלו גם לקחת איתכם החוצה וכך לאפשר לתינוק לשטח בשטח פתוח. הנה הרשימה שהכנו עבורכם:

 

  1. משטח פעילות שטיח – משטח פעילות שטיח מתאים במיוחד לילדים קטנים לפני השלב בו הם זוחלים ממש. זהו משטח גדול מאוד שניתן לפרוס בחדרו של התינוק. היתרון העיקרי של משטח השטיח הוא מרחב פעילות גדול מאוד עבור הילד, אך הגודל מהווה גם חיסרון בגלל הקושי בניידות. באתר אטרקציה תוכלו לרכוש משטח שטיח דו צדדי המגיע יחד עם תיק אחסון בשלל גדלים ודגמים במחיר של החל מ- 69.90 ₪.

 

  1. משטח פעילות אוניברסיטה – אוניברסיטה היא בעצם צירוף של שלל משחקים שמטרתם לסייע בהתפתחות של התינוק. המשחקים תלויים מעל התינוק שיושב בעגלה או במושב כלשהו. ישנם משטחי פעילות שניתן לתלות מעליהם את המשחקים, לרוב ניתן לרכוש את המשטחים הללו יחד עם האוניברסיטה. היתרון הגדול של משטחי האוניברסיטה הוא החיבור של משטח פעילות יחד עם אוניברסיטה בפריט אחד, יתרון נוסף הוא השמירה שלו על הסדר. החיסרון העיקרי הוא העובדה שמדובר על משטח לא נייד. באתר אטרקציה תוכלו לרכוש משטח פעילות אוניברסיטה בנושא חיות בג'ונגל עם מצבי הפעלה ייחודיים ושונים ליום וללילה במחיר של החל מ- 129.90 ₪.

 

  1. משטח פעילות מגודר – אם הדבר החשוב ביותר מבחינתכם הוא בטיחות התינוק זהו משטח הפעילות עבורכם. אלו משטחי פעילות להם מצורפות גדרות ייעודיות שתוחמות את המשטח ולא נותנות לתינוק אפשרות לצאת ממנו. כך תוכלו לשים את התינוק לשחק במשטח ללא חשש שהוא יסתובב ויתרחק מכם.

 

  1. משטח פעילות מתקפל – אם אתם אוהבים לצאת החוצה עם התינוק שלכם ורוצים שהוא יוכל לשחק בנוחות ובבטיחות בכל מקום שאליו אתם יוצאים זהו משטח הפעילות שאתם צריכים לקנות. משטח פעילות שניתן לקפל או לגלגל לתוך תיק או לשים בתא המטען של הרכב שלכם יכול להגיע אתכם לכל מקום. החיסרון העיקרי בסוג המשטחים הזה הוא העובדה שלפעמים הם דקים יחסית כדי לאפשר קיפול או גלגול וניידות נוחה. חשוב לוודא שהמשטח מספיק עבה ומספק הגנה.

משטחים לתינוקות

 

 

 

אולי יעניין אותך גם

מחזיק מפתחות
כללי
בחירת מחזיק המפתחות המושלם

מחזיק מפתחות אולי נראה כמו אביזר פשוט, אבל הוא ממלא תפקיד מכריע בשמירה על המפתחות שלנו מסודרים ונגישים בקלות. עם אינספור אפשרויות זמינות, מציאת מחזיק

קרא עוד »