4 מוצרים שכדאי לקנות לפני הלידה שלך

הכנה לקראת הלידה הקרבה צריכה להתבצע תוך היכרות עם מוצרים שצריכים להימצא בבית. במדריך זה נציג בפניכן את 4 המוצרים הבסיסיים שאסור לכן לפספס. הישארו כאן ותהיו בטוחות שתחזרו הביתה עם הבייבי שלכן, כשהכול מוכן ומסודר.

 

מוצר ראשון – כיסא בטיחות

אי אפשר לעסוק במוצרים שחייבים לקנות לפני הלידה, מבלי לציין את כיסא הבטיחות שישמש אתכן מיד לאחר הלידה. שכן, הנסיעה מבית החולים לבית מחייבת כיסא איכותי שישמור על הבייבי. נדגיש שתצטרכו לבחון את כל המותגים הקיימים, כדי שתבחרו בסופו של דבר במותג הטוב ביותר שעומד בכל תקני הבטיחות. שימו לב, תוכלו לגלוש לפורומים של אימהות ולקבל שם המלצות וחוות דעת מצד נשים שמשתמשות בכיסאות אלה ביום יום.

מוצר ראשון – כיסא בטיחות

מוצר שני – חולצת הנקה

עליכן להחזיק מראש בכמה חולצות הנקה צנועות שישמשו אתכן מיד לאחר הלידה. נדגיש שנשים רבות בוחרות לקפל כ – 5 חולצות מסוג זה בתיק הלידה, כדי שהן יוכלו להניק את הבייבי בכל מקום, ללא קושי. חשוב לציין שהחזה עשוי לגדול במהלך ההנקה, כך שתצטרכו לקחת את עובדה זו בחשבון ולבחור בחולצת הנקה שתתאים למידה החדשה שלכן. רגע לפני שנעבור למוצר השלישי, נציין שתוכלו לבצע רכישה מקוונת של החולצות, כך שייחסך מכן זמן המתנה ממושך בחנויות.

 

מוצר שלישי – חיתולים ומגבונים

יש נשים שבוחרות להשאיר את רכישת החיתולים והמגבונים לימים שלאחר הלידה. אנחנו כאן כדי לומר שמדובר בטעות שעשויה לעלות ביוקר בסופו של דבר. שכן, אתן צפויות לגלות שלא יהיה לכן זמן פנוי לרכישה של פריטים אלה לאחר הלידה. לכן, ההמלצה היא לבצע רכישה גדולה שתשמש אתכם לפחות לשבועיים – שלושה שלאחר הלידה. אם תרצו לחסוך בזמן, תוכלו פשוט לבצע רכישה מקוונת באמצעות לחיצה על הקישור הבא: https://rachelibrit.co.il/nursing.

מוצר שלישי – חיתולים ומגבונים

מוצר רביעי – בגדי תינוק

אתן צפויות לגלות בקרוב שתצטרכו להחזיק בארון מלא בגדי תינוקות במגוון סוגים. שכן, הבייבי צפוי ללכלך את הבגדים שלו בתדירות גבוהה במיוחד. נשים שילדו לאחרונה יוכלו להעיד שמדובר לעיתים בהחלפה של 3 סטים ביום. לכן, עליכן לרכוש מראש כמות מספקת של בגדי תינוקות שתאפשר לכן לבצע החלפה תדירה, מבלי להעמיס על מכונת הכביסה. נציין שיש כל מיני פריטים שתצטרכו להשיג, לדוגמא:

  • בגדי גוף
  • כובע חם
  • כפפות למניעת שריטות
  • מכנסיים וחולצות
  • גרביים

 

מילים אחרונות לסיום

עד כאן 4 המוצרים שכדאי שתקנו במהלך ההיריון. בשלב זה ברור לכן שתצטרכו להכין את הפריטים הללו מראש, כדי שיתאפשר לכן לטפל בבייבי במקסימום נוחות. זה הזמן להדפיס את מדריך זה ולתלות אותו על גבי המקרר. שכן, הוא צפוי לשמש אתכן כרשימת קניות עדכנית. תוכלו כמובן להעביר אותו הלאה, לנשים שצפויות ללדת בקרוב, כדי שהן יוכלו להתארגן בהתאם.

4 מוצרים שכדאי לקנות לפני הלידה שלך

אולי יעניין אותך גם

לפגוע בפוריות
הריון ולידה
5 מאכלים שיכולים לפגוע בפוריות

כשמנסים להיכנס להריון, חשוב לשים לב למה שההריונית אוכלת. אכילת מזונות מסוימים יכולה למעשה להפחית את הפוריות של זוגות שמנסים להיכנס להיריון, ולהקשות על תהליך

קרא עוד »