4 מוצרים לתינוקות שתרצו לקנות גם לעצמכם

הורים רבים מגלים שכשהם רוכשים מוצרים שונים לתינוקות שלהם, עולה בהם חשק לקנות לעצמם את אותו מוצר. אנחנו למשל קנינו לאחרונה לבן שלנו סט מצעים חדש ומפנק שגרם לנו לרצות לשכב במיטה החמימה שלו בתנוחת עובר. הדבר גרם לנו להבין כי יש עוד המון מוצרים כאלו שהורים רוצים לקנות גם לעצמכם. לכן, החלטנו לכתוב על כך מדריך מקיף. הישארו אתנו ותגלו מהם 4 המוצרים השווים ביותר שנכנסו למדריך שלנו.

מוצר מספר 1 – אלבום לידה רקום

כל הורה רוצה שיהיו לו מזכרות מגילאים צעירים של הילדים. המזכרת הטובה ביותר עבור הילדים וגם ההורים היא אלבום ללא ספק. שכן, כך ניתן לעבור בין הדפים ולראות תמונות מתוקות החל מיום הלידה ועד לגילאים בוגרים יותר. המוצר שאנחנו בחרנו הוא לא סתם אלבום, אלא אלבום לידה רקום. כזה שיגרום לכם לרצות להזמין אחד לעצמכם (למה לא בעצם?).

 

מוצר מספר 2 – סט ניובורן רקום

המוצר השני נבחר בקפידה לאחר שגלשנו באתר שנקרא משי דיזיין | Meshi Design. שם אפשר למצוא מגוון עצום של סטים לניו בורן עם שמות רקומים עליהם. מדובר במוצר חכם. שכן, הוא מאפשר לכם להציג את התינוק או התינוקת בפני אורחים, שכנים או אנשים זרים מבלי לומר את שמם.

שכן, הסט המדובר כולל רקמות עם השם של הקטנים שלכם. אם קראתם לתינוק או התינוקת בשם ייחודי שאנשים לא יודעים איך להגות אותו – זו הבחירה המושלמת עבורכם. שכן, הרקמה תאפשר לכל אחד לקרוא לילד בשם הנכון.

יילוד רקום

מוצר מספר 3 – כרית לברית

מזל טוב! נולד לכם בן! אם כך, אתם צריכים להכיר מקרוב את המוצר ה – 3 שלנו. מדובר בכרית לברית שמאפשרת לכם להניח את התינוק הקטן ולהעביר אותו בהתאם למנהג הידוע. כרית מסוג זה הינה ייחודית ומתאימה לבן שלכם כמו כפפה ליד. אז תעשו לעצמכם טובה ואל תבחרו בכרית שנעשה בה שימוש בעבר, על ידי תינוקות אחרים.

 

מוצר מספר 4 – תיק לגן

כל הורה צריך בשלב מסוים תיק לגן. גם כשהילד הולך לפעוטון או מעון בגיל שנה או לפני, הוא צריך שיהיה לו תיק משלו. חשוב מאוד לשים לב שעל גבי התיק מופיע שם הילד באופן כזה שניתן לראות בקלות. שכן, הגננות והסייעות צריכות לשלוף את התיק ולהוציא ממנו טיטולים או בגדים להחלפה במהירות. ההמלצה שלנו היא לבחור בתיק לגן עם רקמה מהסיבות הבאות:

  • קל לזהות שזה התיק שלכם במידה ויש כפילות
  • הרקמה מקנה מראה מיוחד לתיק
  • הרקמה נשארת לאורך זמן ואינה דוהה או נעלמת

תיק גינה

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שהציג בפניכם את 4 המוצרים לתינוקות שאתם תרצו גם לעצמכם. כעת, כשיש לכם את כל המידע, נותר לכם רק לבחור במוצר המתאים ביותר.

תינוקות

אולי יעניין אותך גם

בניין מגורים
בלוג ההריון
מה הוא מסך זיפ?

מי שנמצא בסביבתנו לאחרונה לא יכול להתעלם מהעובדה שאנו מדברים רבות על סוגי סוככים שונים. עובדה זו באה לידי ביטוי בעקבות מעבר של המשרד שלנו

קרא עוד »