4 דברים יעילים שניתן לעשות בזמן חופשת לידה

נשים שיצאו בעבר לחופשת לידה, יוכלו להעיד שמדובר בתקופה קצרה שאפשרה להן לא רק ליהנות מהבייבי, אלא גם לקבל זמן איכות עם עצמן. מדריך זה עולה לרשת, כדי להציג את הדברים היעילים שניתן ליישם במהלך חופשת לידה, כדי שכל אחת תוכל לבחור באפשרות המתאימה לה ביותר. הישארו כאן ותהיו בטוחות שתנצלו את חופשת הלידה עד תום.

 

הדבר ה – 1: לישון

סביר להניח ששמעתן אינספור פעמים את המשפט: "לכי לישון בזמן שהבייבי ישן". זו ההזדמנות לציין שמדובר בהמלצה טובה שתביא לשיפור התפקוד שלך באופן משמעותי, במיוחד אם את לא ישנה טוב בלילות. זה הרי ידוע שאמא שמשלימה שעות שינה בתדירות גבוהה, תוכל להיות זמינה לצרכיו של הבייבי. לכן, נמליץ להשאיר את מטלות הבית בצד ולהסתייע בחברות, שכנות או קרובי משפחה שיעזרו בניקיון, כביסות או כל דבר אחר בזמן שאתן ישנות לצד התינוק.

תינוק ישן

הדבר ה – 2: להירשם ללימודים

השלמת שעות שינה תאפשר לכן להתפנות ללימודים שתמיד רציתן לקחת בהן חלק. אז אם חלמתן לדבר אנגלית בשפה גבוהה, תוכלו לחפש פרטים על קורס לימוד אנגלית. מי מכן שמעדיפות להחליף קריירה מיד לאחר סיום חופשת הלידה, יכולות ללמוד כבר עכשיו קורס מקצועי שיאפשר להן לבצע הסבת מקצוע תוך זמן קצר. נמליץ להסתייע בקרובי משפחה וחברים שיטפלו בבייבי בזמן הלימודים, כדי שתוכלו לקחת חלק בשיעורים ללא הסחות דעת.

 

הדבר ה – 3: לפגוש חברות

אי אפשר לכתוב מדריך שעוסק בדברים יעילים, מבלי להציע לכן להתאוורר ולפגוש חברות. מדובר באפשרות שאסור לכן לפספס גם אם עליכן להכין את עצמכן לקראת מבחן רמה באנגלית. שכן, שיחה עם חברות תאפשר לכן תשמור על השפיות.

חשוב לציין שאינכן חייבות להיפגש עם החברות בבית קפה, קניון או מקום ציבורי אחר. ניתן להיפגש בבית, במיוחד אם אתן חוות קושי בהתארגנות ליציאה ממושכת. זכרו שאתן נמצאות בתקופה לא קלה, אז אין צורך להתנצל על הבלגן שקיים מסביב.

 

הדבר ה – 4: לצאת לטיולים רגליים

תינוקות שזה עתה נולדו עשויים לבכות לא מעט במהלך היום. עובדה זו צפויה להוביל לתסכול רב בקרב אימהות טריות. מי מכן שחוות את התרחיש הזה בימים אלו ממש, צריכות להלביש את הבייבי ולצאת לטיול קצר בקרבת הבית. כאשר ההמלצה היא להסתובב במרחבים ירקים ושקטים, לדוגמא: פארקים וגני שעשועים. שכן, האוויר, קולות הציפורים והסביבה המשתנה צפויה להקל על שניכם ולהביא לתחושת נינוחות תוך זמן מה.

 

מילים אחרונות לסיום

יש המון דברים שאפשר לעשות במהלך חופשת הלידה. מדריך זה הציג בפניכן את 4 הדברים היעילים ביותר שיסייעו לכן בחופשה עצמה ובימים שעתידים לבוא לאחריה. בשלב זה אתן מכירות באינפורמציה זו מקרוב, כך שנותר לנו רק לאחל לכן שתבחרו נכון.

במהלך הלידה

אולי יעניין אותך גם

לפגוע בפוריות
הריון ולידה
5 מאכלים שיכולים לפגוע בפוריות

כשמנסים להיכנס להריון, חשוב לשים לב למה שההריונית אוכלת. אכילת מזונות מסוימים יכולה למעשה להפחית את הפוריות של זוגות שמנסים להיכנס להיריון, ולהקשות על תהליך

קרא עוד »