3 כללים חשובים בבחירת צלם לברית

בחירת צלם לברית, היא בחירה חשובה שתשפיע על האופן בו נזכור את האירוע ונסתכל עליו לאורך השנים.

ברית, הוא אירוע חשוב ממנו אף ילוד לא זוכר דבר כמובן מאחר והיה קטן מדי. לכן שכשנגדל, נרצה לראות מי הגיע, מי היה ולראות קצת זיכרונות משמחים מהיום הזה.

בחירת הצלם תשפיע מאד על כך ותקבע איך נראה את היום הזה שכן אין לנו דרך לזכור ולדעת מה היה והתרחש שם מלבד הסתמכות על התמונות של הצלם.

לכן, לפניכם 3 כללים חשובים בבחירת צלם ברית.

 

מדוע בחירת הצלם לברית הנה כה חשובה?

בחירת צלם ברית היא בחירה חשובה וקריטית, שכן זה עומד להיות המקור היחיד שהילוד יוכל להסתמך עליו בהמשך – מאחר והוא כמובן היה קטן מדי מכדי לזכור את אירוע הברית, כשיגדל התמונות והתוצרים של הצלם שהזמנתם יהיו אלה שהוא יסתמך עליהם. הברית, היא אירוע שלם שנוצר עבור הבן הקטן שלנו, וכדי שהוא יוכל באמת לראות מה היה וכמה שמחה הייתה עבור הולדתו, כדאי להשקיע בצלם שיעשה את העבודה המיטבית בתיעוד האירוע, ויבטיח שילדינו יוכל לראות מה היה ומי היה ולקלוט את האווירה מהאירוע באופן החיובי והמיטבי – גם בעזרת תמונות סטילס וגם בעזרת סרטוני וידאו שייצור הצלם.

 

3 כללים חשובים בבחירת צלם לברית:

1 – תקציב והתנהלות מקצועית

הכלל הראשון בבחירת צלם לברית היא שימת דגש על המחיר, התקציב וההתנהלות המקצועית שמביע הצלם. צלם ברית הוגן ומקצועי שיעשה את העבודה המיטבית יהיה כזה שייקח מחיר הוגן, וישדר מקצועיות ואכפתיות לאורך כל התהליך. מומלץ לקיים פגישת היכרות עם הצלם ולראות מה הרשמים שעולם לכם לגביו, שכן חשוב מאד שתרגישו אווירה מקצועית של צלם מנוסה, שיוכל באמת לתפוס את הרגעים המיוחדים של אירוע הברית.

 

2 – תוכן העבודה: תמונות סטילס ווידאו

נקודה שנייה וחשובה שכדאי לשים אליה היא התוכן והתוצרים שצלם הברית מפיק עבורכם. צלמים רבים מבצעים רק תמונות סטילס, ולא מבצעים במקביל גם וידאו, שזו הדרך הטובה והמגניבה ביותר להיזכר בברית ובעוצמה שהייתה בה. לכן בדקו את תוכן העבודה של הצלם, בקשו לראות תיק עבודות מאירועים קודמים כדי לוודא שמדובר בתוכן שמתאים עבורכם.

 

3 – חפשו אחר המלצות וביקורות

הכלל השלישי והחשוב שיעזור לכם לבחור צלם ברית מושלם, הוא לנסות ולמצוא כמה שיותר מידע על הצלם והאופציות השונות, כדי לברור בניהם באופן הנכון. חפשו אחר ביקורות והמלצות מחברים ומשפחה וגם נסו לבצע שיטוט קל באינטרנט, שיעלה מידע רב גם כן ותגובות שונות שיש ממשתמשים לגבי צוות הצילום. כך תוכלו לוודא שהבחירה שלכם באמת מבוססת ומומלצת, ושמצאתם את הצלם הטוב ביותר לאירוע הברית, שיתעד את הכל באופן המיטבי והחיובי שיעשה לנו לחייך בכל פעם שנביט בתמונות.

צלמת

 

אולי יעניין אותך גם

בניין מגורים
בלוג ההריון
מה הוא מסך זיפ?

מי שנמצא בסביבתנו לאחרונה לא יכול להתעלם מהעובדה שאנו מדברים רבות על סוגי סוככים שונים. עובדה זו באה לידי ביטוי בעקבות מעבר של המשרד שלנו

קרא עוד »