3 היתרונות בעיסוי עבור נשים הריוניות

מזל טוב! את בהריון! לפני שאת מתחילה לברר את כל המידע על ההיריון שלך ועושה רשימה ענקית של מותר ואסור למהלך תשעת החודשים הקרובים, יש כמה דברים שכדאי שתדעי לגבי פינוקים מרגיעים ושווים שנשים בהריון יכולות להנות מהן. ייתכן שלא תדעי אפילו שמותר לך, כמו למשל, עיסוי בהיריון. עיסוי בהריון בהחלט מותר לנשים הריוניות ואפילו יש לעיסוי יתרונות שלא חשבת שיש לו.

 

הכנת הגוף וטיפול בו

ככל שהריון הוא מתקדם יותר, כך גם גוף האישה משתנה ומתעצב בהתאם. הגוף למעשה מכין את עצמו להריון והוא עסוק בהכנה של הגוף למצב חדש כמו לידה. הגוף עובר שינויים שיכולים לגרום לתחושה של אי נעימות ואפילו גם ליצור כאבים מסוימים באזורים שונים בגוף כמו כאבים בצוואר, כאבי גב, כאבי אגן ועוד.

אחת ההמלצות הטובות ביותר היא לספק לגוף שלך תמיכה מקסימלית כדי שיתמודד בצורה הטובה ביותר. פורטל מטפלים בעיסוי שעוזר ומקל במקרים של שרירים תפוסים ומסייעים להארכה של השרירים במסאז וגם קלה שלהם אם עושים זאת בצורה נכונה. ישנה עבודה גם בהרחבת האכן שיהיה לעובר מקום להתפתח.

 

הפרשת הורמונים טובים

מגע מפריש בגוף שלנו הורמונים טובים, ההורמונים האלה נקראים אנדורפינים והם משככי כאבים טבעיים לגמרי של גופנו. עיסוי הוא דבר מאוד מרגיע וכמובן כאשר משולב בו מגע של מטפל שמוסמך ויודע לטפל גם בנשים הריוניות, טיפול העיסוי הופך להיות מוצלח במיוחד וגם עוזר לטפל בנפש הלחוצה של האישה ההריונית לקראת הלידה.

טכניקה של עיסוי היא טכניקה איטית והיא תורמת לרגיעה של הגוף וגם להרפיה של מתחים, דבר שעוזר להתמודד עם ההיריון עצמו וגם עם הלידה בהמשך.

 

מונע בצקות

ככל שהגיל בהריון עולה, כך יש יותר סיכוי להתפתחות של בצקת בהריון עצמו. זה מצב שהוא דיי שכיח אצל נשים הרות. אחד מהיתרונות הבולטים של מסאז׳ לנשים הריוניות הוא פיזור של הבצקות והפחתה של נוזלים שמצטברים בגפיים, שלמעשה זה מה שגורם לבצקות.

מסאז׳ אפילו יכול לעזור למנוע בצקות בהריון ואם תשאלו כל אישה שחווה הריון או חוותה הריון, זה לגמרי חלומה של כל אישה. בצקות יכולות לא נעימות ולהגביל נשים רבות בתנועה שלהן. הימנעות מבצקות או הפחתה שלהן יכול להיות משנה חיים עבור נשים וגם להקל עליהן רבות בכל מה שקשור ללידה ולהריון עצמו.

 

לסיכום

עיסוי בזמן ההיריון יכול לתת לאישה מענה בצרכים שונים. ישנם צרכים פיזיולוגים, כמו תחושת הקלה של כאבים ושל בצקות וגם לצרכים נפשיים כמו מגע, הרפיה וגם מרגוע. חשוב לבחור במטפל שיש לו תעודה רלוונטית בתחום שמעידה על כך שהוא יכול לטפל בנשים הרות והוא יודע כיצד, כי זה דבר מאוד חשוב. יש חשיבות לבחירה של מטפל או מטפלות שמרגישים איתם בנוח כדי להנות מהטיפול ומהפוטנציאל שהטיפול יכול לתת.

בְּהֵרָיוֹן

אולי יעניין אותך גם