10 מתנות מרגשות לאישה בהריון

נכון שנהוג לומר – "הריון זו לא מחלה", אך עדיין לעיתים קרובות ההיריון מביא עימו תופעות לא נעימות שמצדיקות תמיכה מהקרובים ומעט פינוק. נשים בהריון עוברות תשעה (ולעיתים אפילו יותר!) חודשים לא פשוטים ומטלטלים נפשית. ההתלהבות והציפייה לילד החדש היא בוודאי מרגשת, אך יחד עם זאת ישנם קשיים רבים – פיזיים ונפשיים. לכן, אם אתם רוצים לפרגן לאישה ההריונית בסביבתכם (בת זוג, חברה או אחות), הנה 10 מתנות שהיא תשמח לקבל.

 

שנת היופי

נשים רבות יעידו ששינה בזמן ההיריון, במיוחד כאשר הבטן כבר ענקית, היא משימה לא פשוטה. לכן פותחו מספר מוצרים שנועדו לפתור את סוגיית השינה ולהפוך את השינה של ההריונית לנוחה יותר. אם אתם מחפשים מתנה לאישה בהריון שמתקשה למצוא את תנוחת השינה המתאימה – זה המוצר שהיא תשמח לקבל.

  • כרית הריון – כרית ייחודית המעוצבת במיוחד לנשים בהריון. הכרית תומכת בבטן הגדולה ועוזרת למצוא את התנוחה ההריונית הרצויה במהלך השכיבה.

 

הקשר עם העובר מתחיל בבטן

זוגות רבים מתחילים להיקשר לעובר כבר משלבי ההיריון המוקדמים. הם עושים זאת על ידי דיבור לבטן, השמעת מוזיקה והרגשת הבעיטות. מומלץ להעניק לזוג המצפה מתנות להריון אשר יחזקו את הקשר עם העובר.

  • אוזניות לעובר – אוזניות הנצמדות לבטן ההריונית. בעזרתן תוכלו להשמיע לעובר מוזיקה. ניתן גם להקליט את עצמכם ולאחר מכן לשדר את ההקלטה לעובר.
  • מוניטור פעימות לב – בעזרתו תוכלו להאזין לפעימות ליבו העדינות של העובר ולהתרגש מהן יחד.

 

תמונה אחת שווה אלף מילים

טרנד צילומי המשפחה, ובמיוחד צילומי ההיריון, צובר תאוצה בשנים האחרונות. מדובר בחוויה משפחתית מהנה ומרגשת.

  • צילומי הריון – צילומי בוק זוגי או משפחתי, אשר מתמקדים באישה ההריונית. מזכרת קסומה מתקופת ההיריון.

 

זמן איכות זוגי

לאחר ההתאוששות מהלידה, כדאי לבלות זמן איכות זוגי, כדי לעכל יחד את החוויה המרגשת שעברתם ולצבור כוחות ללילות הארוכים שמחכים לכם. לכן זוגות רבים ישמחו לקבל שובר לבילוי משותף.

  • שוברים לארוחות בוקר, סרטים, הצגות וספא זוגי.

 

מתנות שכל אישה תשמח לקבל

ניתן לבחור גם במתנות משמחות, שיעלו חיוך על פניה של כל אישה.

  • מארז טיפוח הכולל קרמים ומסכת פנים
  • פיג'מה מפנקת
  • תכשיט יוקרתי

 

הדרך ללב עוברת בקיבה

יולדות רבות ישמחו לקבל מאכלים טעימים ומתוקים. מאכלים אלה ייתנו טעם מתוק וישמחו את היולדת ואת סביבתה.

  • סלסלת פירות טריים חתוכים
  • מארז שוקולדים מפנק

 

לסיכום

להעניק מתנה זה תמיד מרגש, במיוחד כשמדובר במתנה לרגל הריון ולידה. המתנה שלכם תשמח אישה ברגע הכי חשוב בחייה – לכן כדאי להשקיע מחשבה בבחירת מתנה שימושית, מקורית ומרגשת. ניתן להעניק מתנות שיעמיקו את הקשר עם העובר, יחזקו את הזוגיות עם בן הזוג או מתנות אחרות שתמיד כיף לקבל.

מתנות להריון

אולי יעניין אותך גם

מתנות
4 רעיונות למתנות לתינוק!

הבאת מתנה לתינוק שזה עתה נולד היא נוהג עתיק יומין. ראשית, זוהי דרך לחגוג ולברך את ההורים על הגעת האוצר החדש למשפחה ולהראות תמיכה ואהבה

קרא עוד »