האם טיפול פנים מומלץ לאחר לידה

אם את אחרי לידה, סביר להניח שאין צורך להכביר במילים אודות השינויים התכופים שהגוף שלך עובר.

החל מהנשירה הפתאומית, מצבי הרוח שמשתנים ועור הפנים שמקבל כתמי שמש מבלי שבכלל היית בשמש.

החלטנו לכתוב את המדריך הנוכחי לאחר ששמענו מלא מעט נשים שהן חוששות לבצע טיפול פנים לאחר הלידה.

יצאנו לבדוק עבורכן האם יש ממה לחשוש וחזרנו עם הפרטים הבאים:

 

רקע אודות הממצאים שלנו

רגע לפני שנציין בפנייך את כל הממצאים שריכזנו בנוגע לנושא, חשוב לנו להציג איך בכלל הגענו אליהם. כדי לבדוק האם מומלץ לעשות טיפול פנים לאחר הלידה, נפגשנו עם המומחים הבאים:

  • רופאי עור
  • רופאי נשים
  • קוסמטיקאיות

שלחנו למומחים שאלון מקיף בכל הנוגע לטיפולי פנים לאחר לידה, קראנו לעומק את התשובות שלהם ורק לאחר מכן, ריכזנו את כל המידע במדריך הנוכחי.

 

התשובה הנחרצת של המומחים

המומחים ענו פה אחד כי לא רק שאפשר, אלא גם מומלץ לעשות טיפול פנים לאחר לידה. כששאלנו את רופאי העור אם יש להם טיפול פנים מומלץ שלדעתם כל אישה אחרי לידה צריכה לעשות, הם אמרו שיש טיפול שמסייע בהפחתת כתמי פיגמנטציה. מסתבר שלא מעט נשים מגלות במהלך ההיריון שצמחו להן כתמים שונים על הפנים. ראוי לציין כי אלו כתמים שמופיעים בדרך כלל לאחר חשיפה לשמש, אך שימו לב, הרופאים מציינים כי מדובר גם בנשים שנשמרו היטב מפני השמש. כך שאם את אחרי לידה ואת רואה שהופיעו לאחרונה כתמים חדשים על העור, דעי שטיפול פנים יאפשר לך להעלים אותם. רגע לפני שתצאי אל הקוסמטיקאית שלך, כדאי שתשימי לב ל-2 פרטים שרופאי הנשים הסבו את תשומת לבנו אליהם. חשוב שתצייני בפני הקוסמטיקאית שלך את 2 הפרטים הללו עוד לפני שתגיעי אל הקליניקה:

 

  1. חשוב שתצייני אם את מניקה

יש כל מיני קרמים שלא מתאימים לנשים מניקות. מדובר בקרמים שעשויים להכיל חומרים שמועברים בחלב אם. לכן, חשוב שתצייני בפני הקוסמטיקאית אם את מניקה. כך היא תוכל להכין עבורך מראש את הקרמים שניתן להשתמש בהם בעת ההנקה.

 

  1. חשוב שתצייני אם יש לך רגישות

רופאי העור ציינו בשאלונים כי יש לא מעט נשים שמגלות לאחר הלידה כי הן רגישות לחומרים מסוימים. אם השתמשת לאחרונה בקרמים מסוימים, חדשים או ישנים וגילית שהם גורמים להופעה של פריחה, גרד או כל תופעה אחרת שלא הייתה קיימת לפני הלידה, את צריכה לבדוק אם יש לך רגישות וליידע את הקוסמטיקאית מראש. אם את לא יודעת על רגישות שכזו, יכול להיות שתגלי עליה בהמשך.

 

סיכום

אפשר לומר בוודאות שטיפולי פנים מומלצים לאחר הלידה. אז אם חיכית במשך תקופה ארוכה לטיפול פנים מפנק, שישיב לעור שלך את הלחות והברק שהוא צריך, את לא צריכה לחכות עוד.

אישה בטיפול

 

אולי יעניין אותך גם

שעון ומטבעות
בלוג ההריון
איך להשיג את מה שאני רוצה?

לכולנו יש חלומות בחיים, חלק מהחלומות הם גדולים וחלק מהחלומות קטנים. להיות מפורסם, להיות בזוגיות טובה, לאמץ כלב, ללמוד לשיר או לנגן, להצליח במבחן במתמטיקה,

קרא עוד »
קוביות
בלוג ההריון
מתי כדאי לקנות בגדי הריון

בעת הכניסה להריון, נשים רבות שואלות את עצמן מתי כדאי לקנות בגדי הריון. הגוף שמשתנה מצריך מאיתנו להתחדש בבגדים חדשים המתאימים למידות החדשות, אך יחד

קרא עוד »