איך בוחרים עגלה לתינוק

הרגע המיוחל הגיע? נולד לכם תינוק מתוק! אחרי ההתרגשות ומילות הברכה. אחת ההחלטות הקשות ביותר להורים צעירים היא בחירת העגלה המושלמת. האם העגלה תהיה נוחה לתינוק? האם כדאי לבחור עגלת מותג? המדריך הבא יעזור לכם לבחור את עגלת החלומות לתינוק שלכם ולהפוך את ההחלטה על בחירת העגלה לקלה הרבה יותר.

 

בחירת העגלה המושלמת – ממה כדאי להתחיל?

בחירה של עגלה היא החלטה לא פשוטה. העגלה היא אחד הצרכים הבסיסיים של התינוק שלכם וככזה אתם רוצים להעניק לו את הטוב ביותר. אתם מוצאים את עצמכם מבולבלים ממבחר העגלות הקיים בחנות ואינכם יודעים כיצד לבחור את העגלה המתאימה? כאשר מגיעים לרגע שבו צריך לבחור את העגלה המתאימה לתינוק כדאי לשאול את עצמכם את השאלות הבאות:

  • מה התקציב שיש לכם על מנת לרכוש את העגלה?
  • איזה סוגים של עגלות קיימות בשוק?
  • איך תדעו לאיזה סוג עגלה אתם מתחברים?
  • איזה צבעים קיימים לעגלות?
  • והאם כדאי לקנות עגלת מותג?
  • אלו אביזרים נוספים קיימים לעגלות?

 

לקנות את העגלה היקרה ביותר מהתקציב שלכם?

על מנת לבחור את העגלה הטובה ביותר. עליכם לבדוק מהו התקציב שאתם יכולים להשקיע. קיימות עגלות טובות החל ממאות שקלים ועגלות שעלולות לעלות אלפי שקלים. עגלות יקרות הן לא בהכרח העגלות הטובות ביותר לעיתים אתם נדרשים לשלם רק על שם המותג. לפני שאתם בוחרים את העגלה עליכם להגיע אל עמק השווה. כאשר תגיעו אל החנות תדעו כי עגלה מעל 3,000 ₪ אינכם יכולים לרכוש.

 

אינספור סוגים של עגלות – מבולבלים? גם אנחנו

לאחר ששמעתם המלצות מחברים ובני משפחה וגלשתם ברשת האינטרנט. אם אתם מוצאים את עצמכם עומדים בחנות ומתבוננים בתצוגה של עגלות בבלבול, ניתן לחלק את העגלות האלו לשלושה סוגים עיקריים:

 

עגלת תינוק קלאסית

מדובר בעגלה שבה התינוק שלכם יכול לשכב בדרך לטיול או לשינה עגלה זו מסיבית יחסית. אם בעבר היא הייתה מומלצת כיום הורים רבים מעדיפים שלא לרכוש אותה.

 

עגלת תינוק משולבת

עגלה זו מומלצת על ידי הורים רבים. עגלה זו מכילה אמבטיה שבה שוכב עד גיל שישה חודשים וטיולון מגיל שישה חודשים.

 

טיולון מגיל לידה

זוהי עגלה ללא עריסת אמבטיה.

סוג עגלה יתרונות חסרונות
עגלת אמבטיה קלאסית מדובר בעריסה קשה וגדולה והיא נוחה מאד לתינוק ניתן למצוא את העגלה בעיצובים נהדרים. העגלה יקרה יחסית היא לא מתאימה לתינוקות מעל גיל שישה חודשים ויש אומרים מגיל שלושה חודשים היא כבדה יחסית.
עגלה משולבת לאחר שהתינוק גדל ניתן להחליף לטיולון בקלות ניתן למצוא עגלות במגוון רחב של עיצובים עגלה קלה יחסית מצב שכיבה מלא. קיימת אמבטיה רכה שאינה נוחה לתינוק האמבטיה של העגלה אני מתאימה לתינוקות גדולים.
טיולון מגיל לידה אין צורך בסרבול של עגלת אמבטיה זולה במיוחד. שכיבה לא מלאה לא מתאימה לתינוקות חורף.

 

וואו יש כל כך הרבה אפשרויות – איך בוחרים את העגלה שמתאימה לנו?

לא חייבים לקנות עגלה עם אמבטיה, אם אתם גרים בבניין בלי מעלית. סחיבה במדרגות של עגלת אמבטיה תעייף אתכם. כדאי לכם לבחור בטיולון כי הוא קל יותר קיימים גם טיולונים בשכיבה מלאה. מצד שנים עם התינוק שלכם נולד בחורף כדאי לכם להעדיף עגלת אמבטיה על מנת שתגן עליו מפני הרוחות והגשמים.

 

הגובה כן קובע

אם אינכם באותו גובה כדאי לכם לבחור עגלה עם ידית מתכוונת שניתן להתאים את הגובה על פי אחד ההורים. במידה והחלטתם לבחור עגלה עם אמבטיה כדאי לכם להקפיד על כך שהאמבטיה לא תהיה גבוהה מידי. למדוד ולשקול עגלה – והאם כדאי גלגלי מגנזיום? כדאי לכם למדוד את מידות הרוחב והאורך של העגלה על מנת לבחור אמבטיה רחבה שתכיל בנוחות את התינוק שלכם.

כדאי לכם בהתאם לבחור גלגלים בהתאם לסוג השימוש בעגלה. בכביש עירוני לא תצרכו עגלה עם גלגלים שמתאימה לכפר.

 

אז כמה זה עולה לנו?

בנושא המחיר לא תמיד העגלה הטובה ביותר תהיה גם היקרה ביותר בחרו את העגלה שעונה לדרישות שלכם גם אם היא לא מותג.

 

לסיכום

מאמר זה עוזר להורים החדשים המתלבטים בבחירת עגלה לתינוק מאמר זה עסק ביתרונות וחסרונות סוגי עגלות שונות. נתן טיפים לבחירת עגלה על פי גובה, משקל ומחיר. בתקווה שמאמר זה יעזור להורים בבחירת עגלה המתאימה לצרכים.

אולי יעניין אותך גם

בניין מגורים
בלוג ההריון
מה הוא מסך זיפ?

מי שנמצא בסביבתנו לאחרונה לא יכול להתעלם מהעובדה שאנו מדברים רבות על סוגי סוככים שונים. עובדה זו באה לידי ביטוי בעקבות מעבר של המשרד שלנו

קרא עוד »