חדשה במאמונט, גלי איך זה עובד

 

הורים והורים שבדרך,

ליאת ולימור, אמהות, יזמיות בנשמתן ,עסקו בשיווק אופליין ואונליין הרבה שנים,  חברות טובות שהחליטו לעזוב הכל ולהקים מתחם וירטואלי לאמהות ואמהות שבדרך שבו אפשר יהיה ללמוד, להתייעץ, לתמוך ולהיות שם עבור אמהות אחרות וכל הטוב הזה מבלי לצאת מהבית.

אני ליאת רבינוביץ, אמא לשניים ויזמית בנשמתי.

הקמתי לפני 20 שנה את מועדון היולדות הראשון בארץ, בבית חולים שיבא תל השומר, כמו כן הקמתי את אתר "מוטק'ה" לגיל השלישי ואתר "כמוני" רשת חברתית למחלות כרוניות. בנוסף סייעתי בהקמת שירות מיוחד לשיקום מרחוק לאנשים פגועי מוח ושפה שעוסק בשיקום באמצעות הרשת.

עסקתי במערכות אונליין והבנתי את הצורך הרב כאמא וכיזמת לתת מענה אונליין לנשים ואימהות בהריון ולאחר הלידה.

ואני לימור יניב, אמא לשני בנים מדהימים. חיה ונושמת שיווק ,יזמית בנשמה וצוללת בעולם בכל זמן פנוי.

הקמתי  וניהלתי חברות פרטיות וב -15 שנים האחרונות עסקתי בשיווק אופליין ואונליין כמנהלת השיווק של המרכז הרפואי שיבא.

שם הקמתי פרויקטים שונים ומגוונים ועיקר מרתקים.בתוכם מועדון האונליין של שיבא ישיר עם תיק רפואי וירטואלי והפכתי את מועדון היולדות שיבא בייבי למועדון וירטואלי הגדול בארץ. 

כמי שעסקו באונליין ובנשים בתקופת ההריון ולאחר לידה במהלך השנים האחרונות הבנו את הצורך הרב כאמהות  וכיזמות לתת מענה זמין ונגיש לנשים ואימהות בהריון ולאחר הלידה בכל תקופת ההורות כשהיציאה מהבית לא פשוטה: לקבוע, לתאם את החצי השני, לסגור בייביסיטר, להתארגן, לנסוע, לחפש חנייה בעידן שבו רובם ככולם מתקשרים דרך מסך ואין טעם לבזבז זמן על מנת לקבל מידע ולהתייעץ עם מומחים בתחומי הריון, לידה וכך נולד מאמונט - ייעוצים והדרכות אונליין להריון לידה והורות.

מאמונט הינו אתר לנשים בהריון ואחרי לידה המציע  את מיטב המומחים בתחום, להדרכות וייעוץ אישי או קבוצתי בחדרים וירטואליים.

ליווי הריון עם מיילדות, קורסי הכנה ללידה, ייעוץ הנקה, ייעוץ תזונה, יועצת משפחתית לטיפול בדיכאון וחרדה במהלך ההריון ואחרי לידה, הדרכות לטיפול בתינוק ועוד מגוון נושאים ואנשי מקצוע מובילים בתחומם בדיוק בזמן ובמקום שמתאים לך.

במאמונט כל הייעוצים וההדרכות מתבצעים אונליין בחדרים וירטואליים ייעודיים באמצעות המחשב או הנייד. כך שאינך צריכה לצאת מהבית לקורס או לחכות לקביעת תור עם מומחה. כל שעליך לעשות הוא להיכנס לאתר, לבחור את המומחה הרצוי לך ואת הזמן המתאים לך ולקבל את כל המידע, הייעוץ וההדרכות אונליין בלייב.

אנחנו במאמונט מבינים את האתגר הניצב בפני הורים בתחילת הדרך, את הצורך לקבל תשובות מוסמכות באופן זמין, נגיש ומיידי.
 

המערכת במאמונט מבוססת על טכנולוגיה מתקדמת של לימוד מקוון ומאפשרת למשתמשים להיכנס לחדר וירטואלי ייעודי בו ניתן לראות ולשמוע את המומחה, לראות סרטונים ותמונות, להתכתב בצ'ט, להפעיל מצלמה דו כיוונית ולנהל שיח.

מערכת זו מאפשרת לך לשמור על פרטיות מלאה במידת הצורך, באמצעות התחברות לחדר הוירטואלי מבלי להפעיל את המצלמה.
 

במאמונט ניתן לקבל ייעוצים פרטיים וקבוצתיים במגוון תחומים, בין היתר לחד הוריות, הורות לתאומים, הורות להט"בית, התפתחות תינוקות ופגים, ייעוץ שינה, תזונה בהריון ולאחר לידה, עיסוי תינוקות, טיפול להקלה על גזים ועוד מבחר הדרכות במחירי אינטרנט.

יש הרבה הדרכות ללא תשלום כשירות עבור האמהות והאמהות שבדרך.


במאמונט נבחרו מומחים המובילים בתחומם, תוך הקפדה יתרה על מקצועיות וניסיון: מיילדות, יועצות הנקה, מומחיות משפחתיות, יועצות שינה, אחיות מוסמכות, דיאטניות קליניות, פיזיותרפיסטיות, מרפאות בעיסוק ועוד.

אז במקום להירשם לקורס הכנה ללידה ולטרוח לצאת מהבית ולנסוע למפגש, שניים או שלושה תוכלי פשוט לקבל את הקורס אצלך על הספה בסלון (אפילו נסלח לך אם נראה אותך בפיג'מה..).

בין משתמשי המערכת כיום, זוגות שלא ממש רוצים לבזבז את זמנם ורוצים לקבל מענה כאן ועכשיו מהבית, מהעבודה ומכל מקום שיחפצו וזוגות ישראלים רבים השוהים בחו"ל ומבקשים לקבל הדרכות וייעוץ בשפה העברית.

מקוות שתפיקו את המירב מהמומחים שלנו ומהאתר!

להתראות,

ליאת ולימור