בקבוק חלב אם

הבקבוק שמשנה את עולם ההאכלה

איך בכי קורע לב של תינוק הביא שני מהנדסי ביו רפואה לפתח את בקבוק התינוק הטוב בעולם,

ואיך ההמצאה הזו מאפשרת כבר היום למילוני אמהות מסביב לעולם לישון בשלווה

כמו אמהות מניקות רבות, מספר חודשים לאחר שאישתו של איל לנטרנרי ילדה את ילדם הראשון, היא החלה לשאוב חלב, במטרה לחזור אט אט לשגרת החיים הרגילה ולזכות בעוד כמה שעות שינה.

וכמו אבות רבים, אייל, שרצה לעזור לאישתו ולקחת על עצמו מספר האכלות במהלך הלילות טרופי השינה, גילה כי למרות הרצון לעזור, ישנה בעיה גדולה. "התינוק לא שולח מיסרון כשהוא רעב והבכי שלו, שמגיע ממקום של השרדות, משדר מצוקה גדולה" מספר אייל. "לכן, הזמן הארוך הנדרש לחימום החלב השאוב נראה בכל פעם כנצח, כשהוא מלווה בכאב גדול וחמלה". בעקבות כך, החל אייל לערוך טבלת הימורים מתי התינוק יתעורר, על מנת שהוא יוכל לחמם את החלב מבעוד מועד. אבל, כצפוי, גם השיטה הזו נכשלה.

אייל,מהנדס ביו רפואי מהטכניון, החל להתעמק בנושא ולחקור האם לבעיה הזו קיים פתרון מוצרי. מהמחקר שערך עלה, כי מצד אחד חימום במיקרו אינו מומלץ משום שהוא עלול לשרוף את החלב ולפגוע בערכים התזונתיים של חלב האם ומהצד השני, חימום במים חמים דורש זמן רב מידי, במיוחד כשאשר התינוק רוצה את האוכל שלו כאן ועכשיו.

במחקר הקצר שערך הבין אייל, כי חברות שונות הפעילות בתחום ההאכלת תינוקות מנסות לתת פתרון לנושא מהירות החימום, אך הן מזניחות לחלוטין את נושא הערכים התזונתיים של חלב האם, הנאבדים במהלך החימום.

בימים שלאחר מכן, החל אייל לשרטט פתרון לבקבוק בעל צורה גאומטרית שונה מהבקבוקים האחרים שהיו קיימים בשוק. "בסופו של דבר", מספר אייל, "הבקבוק כאילו עיצב את עצמו". תוך פחות משבוע פיתח אייל את אב הטיפוס למוצר החדש, אך מכאן הדרך עדיין הייתה ארוכה.

לפרטים נוספים על הבקבוק של nanobebe לחצי כאן

כאשר הבין את נקודת הכאב הקיימת ולאחר שראה כי אין בשוק פתרונות מתאימים לבעיה, פנה איל לחבר ילדות, אסף קהת, גם הוא מהנדס מהטכניון, שלמרות שהיה עדיין רווק נטול ילדים, התלהב מהרעיון והתגייס גם הוא למשימה.

תהליך הפיתוח המורכב הוביל את השניים למגוון כיוונים, ולאחר זמן קצר הם גיסו סכום ראשוני שאיפשר להם לעזוב את מקומות העבודה הקודמים שלהם ולהשקיע את כל זמן ומרצם באתגר. זמן לא ארוך לאחר הגיוס הראשוני ולאחר שהשניים הבינו כי יש להם בידים קונספט מנצח, קיבלו אסף ואייל פניות ממספר חברות בינלאומיות גדולות בתחום פתרונות ההאכלה לתינוקות, שרצו לקנות את הפטנט המהפכני שפיתחו. אבל, בשלב הזה הבינו השניים כי הם רוצים ליצור מותג משל עצמם, מה שדרש שלב נוסף של גיוס ופיתוח מגוון מוצרים משלימים לסביבת ההאכלה.

השם שנחבר למותג החדש היה nanobebe, ולאחר מספר שנים של פיתוח מורכב, בשיתוף פרופסורים לעיצוב מוצר, רופאי ילדים ויועצות הנקה, נראה היה כי מגוון המוצרים של המותג מוכן להשקה.

בתחילת 2018 הושק הבקבוק לראשונה בארצות הברית ברשתות מובילות כגון Babies 'R' Us, Buy Buy Baby ו-Bed Bath & Beyond וזכה מיד עם השקתו להצלחה עצומה בקרב ההורים.

מעבר להצלחה המסחרית, הבקבוק החדש והמוצרים הנלווים יצרו באזז עצום ברשתות החברתיות. בכל שבוע מקבלת החברה מאות פניות של אמהות נרגשות, המספרות כיצד הבקבוק של nanobebe שינה את חייהן וכיצד התינוקות שלהם, שהיו סרבני בקבוק מוצהרים, החלו לינוק מהבקבוק בשקיקה. זאת, בעקבות הצורה האורגנומית של הבקבוק, והפיטמה היחודית שפותחה בחברה.

לפרטים נוספים על הבקבוק של nanobebe לחצי כאן

 

מה הופך את הבקבוק של nanobebe למהפכה

בקבוק חלב האם של nanobebe הוא בקבוק האכלה הראשון בעולם אשר עוצב במיוחד כדי לשמור על הערכים התזונתיים של חלב אם. בקבוק nanobebe מחמם את החלב פי שתיים מהר יותר מבקבוק הנקה רגיל ומאפשר להאכיל את התינוק מידית כשהוא רעב, ללא פגיעה בערכים התזונתיים יקרי הערך של החלב. הודות לעיצובו הגיאומטרי המיוחד של בקבוקnanobebe , אותה כמות של חלב מתפרסת על פני שטח פנים גדול יותר וכך החלב מתחמם מהר ובאופן אחיד.

העיצוב הגיאומטרי מוגן הפטנט של בקבוק nanobebe משדרג את תהליך האכלת התינוק בחלב אם. החל מהשאיבה, דרך האחסון, החימום ועד ההאכלה, הבבקבוק של nanobebe מספק לפעוט חוויה השנייה רק להנקה עצמה.

פטמת הבקבוק מצטיינת במערכת שסתומים מתקדמת °360 המפחיתה גזים, מקטינה את תופעת כאבי בטן (קוליק) ומאפשרת לתינוק להיות נינוח יותר.

בנוסף, המעבר מהנקה ישירה לבקבוק ובחזרה מעולם לא היה קל יותר. תינוקות נמשכים באופן אינסטינקטיבי לצורתו המוכרת של בקבוק nanobebe, הדומה למבנה הטבעי של שד האם. עיצובו הגיאומטרי הייחודי מעודד את התינוקות לאחוז ולאכול מהבקבוק באופן עצמאי כבר מגיל מוקדם, תוך שליטה עצמית על זרימת החלב. כתוצאה מכך, הבקבוק זוכה להצלחה עצומה בקרב אימהות לתינוקות סרבנים.

נכון להיום, משווקים הבקבוק של nanobebe ומגוון המוצרים המשלימים בעשרות מדינות מסביב לעולם. בישראל ניתן להשיג את מגוון מוצרי nanobebe החל מחודש יוני 2018 בכל סניפי רשת סופר-פארם.

לרכישת הבקבוק לחצי כאן