מתי שטרנברג

נומרולוגית קבלית

הי, נעים להכיר. שמי מתי שטרנברג, נומרולוגית קבלית למעלה מעשור, מייעצת, מלמדת ומנחה. בעברי, בנקאית, נדלניסטית ומנטורית עסקית. 

כמי שהגיעה אל התחום הרוחני-מיסטי מעולמות תוכן ארציים, גישתי היא פרקטית וממוקדת. באמצעות הייעוץ הנומרולוגי, העשיר באינפורמציה והכוונות, אני עוזרת לעשות סדר בבלאגן, או כפי שאני תמיד אומרת ,"להאיר עם פרוז'קטור" על הדרך הנכונה והמתאימה.

אחד הנושאים החשובים ביותר בעיני בתחום היעוץ הנומרולוגי הוא נושא בחירת שם לתינוק. שם האדם נושא עמו הכוונות, תכונות וכלים לארגז הכלים האישי, וחשוב מאוד לדייק אותו לשם מיטבי שיסייע לאדם בדרכו בחיים.

אני כאן עבורך כדי לסייע בבחירת השם המתאים והמדוייק ביותר לתינוקך מתוך שלל האופציות והרעיונות. הייעוץ רלוונטי גם לגבי ילדים גדולים יותר, אם בבחינת שמם, ואם בנושאים כגון דילמות התנהגותיות, איתור לקות למידה ועוד.

במידה ואת בצומת קבלת החלטות בנושא תעסוקה [כפי שאמהות רבות חוות אחרי לידה], נוכל לבדוק ביחד את המפה התעסוקתית שלעיתים רבות משתנה במהלך השנים, ואציע לך מיקוד תעסוקתי שיתאים לתקופה החדשה. האם לצאת לדרך עצמאית או להשאר שכירה, האם לעבור מקום עבודה או לעבור הכשרה לעיסוק חדש, ומהו העיסוק  העתידי הרלוונטי.

מחכה לך במאמונט לייעוץ והכוונה נומרולוגית בכל נושא שתבחרי. מוזמנת לקבוע עימי.