מרב בן שמואל ז'טלני - פסיכותרפיסטית

פסיכותרפיסטית

מרב בן שמואל ז'טלני - מטפלת משפחתית וזוגית מוסמכת, פסיכותרפיסטית.
אני נשואה מזה 20 שנה, ואם לארבעה ילדים בגילאים 13,8,4 ושנה וחצי

בעלת תואר שני באוניברסיטת חיפה. במהלך התואר השני התמחיתי בתחום הפסיכולוגיה ההתפתחותית, בחקר ההתפתחות הרגשית של תינוקות וההשלכות של הקשר הורה-ילד על מהלך החיים.
פסיכותרפיה אינטגרטיבית – טיפול פרטני, זוגי ומשפחתי, מגיד, האוניברסיטה העברית.
הסמכה בטיפול זוגי ומשפחתי מטעם האגודה לטיפול משפחתי.
פסיכותרפיה ממוקדת טראומה, הפקולטה לרפואה אוניברסיטת תל-אביב בשיתוף עם נט"ל.
הסמכה לטיפול בטראומה באמצעות EMDR.
כמו כן עברתי הכשרות מגוונות בכלי טיפול שונים, ביניהם:
טיפול נרטיבי; עבודה עם קלפים טיפוליים;See Far CBT; Voice Dialogue, שיטת Imago, פסיכודרמה; דמיון מודרך; כלים מזרם הפסיכולוגיה החיובית ועוד.

אופי הטיפול נבחר מתוך ההיכרות האישית עם המטופל, במטרה להביא לשינוי משמעותי בחייו, להקל על הקושי עמו מתמודד ולהרחיב את חופש הבחירה שלו בחייו.
בטיפול אני משתמשת באסכולות טיפול שונות ובסגנונות התערבות שונים, בהתאם לצרכי המטופל. היחסים הנוצרים הם משמעותיים ו"בגובה העיניים", בהם גם אני כמטפלת אקטיבית, מכילה ונוכחת.

אני בעלת ניסיון של כ- 14 שנה בטיפול אינדיבידואלי, טיפול זוגי, טיפול משפחתי, הדרכת הורים, הנחיית קבוצות דינמיות וקבוצות הורים, טיפול בטראומה, בדיכאון, בחרדה ובמגוון קשיים ומשברים במעגל החיים.
עבדתי במרכז ילדים-הורים במשך שנתיים, שם טיפלתי בילדים בגילאים 5-12 והדרכתי את הוריהם. כמו כן עבדתי בתחנה לטיפול משפחתי וזוגי, במשך 6 שנים,  בפסיכותרפיה פרטנית זוגית ומשפחתית, הדרכה הורית והנחיית קבוצות דינמיות וקבוצות הורים. הטיפול היה באוכלוסיות מגוונות ומורכבות, בעלות טווח מאפיינים רחב של קשיים רגשיים, של התמודדות עם מצבי לחץ ומשבר, ושל הפרעות התנהגותיות, אישיותיות ואחרות.             

מ- 2009 ואילך הנני עובדת במכון ש"י, המספק טיפולים פסיכולוגים ברשת פריסה ארצית, ובמכון אלה - מכון המספק טיפול פסיכולוגי לניצולי שואה ולדור שני, לאנשים המתמודדים עם אבל ושכול, התמודדות עם מצבי לחץ ומשבר וקשיים מגוונים.
בעלת פרקטיקה פרטית, החל מ- 2009 ואילך. קליניקה ענפה, בה אני עוסקת בטיפול פרטני, זוגי ומשפחתי, הדרכה הורית והנחיית קבוצות דינמיות וקבוצות הורים.