הכירו את מאמונט

הכירו את מאמונט - ייעוצים והדרכות אונליין להריון לידה והורות

בעידן שבו רובם ככולם מתקשרים דרך מסך ואין טעם לבזבז זמן על נסיעות על מנת לקבל מידע ולהתייעץ עם מומחים בתחומי הריון, לידה והורות ובכלל הקמנו את מאמונט - ייעוצים והדרכות אונליין להריון לידה והורות

מאמונט הינו אתר לנשים בהריון ואחרי לידה המציע  את מיטב המומחים בתחום, להדרכות וייעוץ אישי או קבוצתי בחדרים וירטואליים.

ליווי הריון וייעוץ פרטי עם מיילדת אישית , קורסי הכנה ללידה, ייעוץ הנקה, ייעוץ תזונה, יועצת משפחתית לטיפול וליווי בדיכאון וחרדה במהלך ההריון ואחרי לידה, הדרכות לטיפול בתינוק ועוד מגוון נושאים ואנשי מקצוע מובילים בתחומם בדיוק בזמן ובמקום שמתאים לך.


במאמונט כל הייעוצים והקורסים של מאמונט מתבצעים אונליין בחדרים וירטואליים ייעודיים באמצעות המחשב או הנייד. כך שאינך צריכה לצאת מהבית לכמה מפגשי קורס או לחכות לקביעת תור. כל שעליך לעשות הוא להיכנס לאתר, לבחור את המומחה הרצוי לך מתוך מאגר המומחים שלנו ואת הזמן המתאים לך ולקבל את כל המידע, הייעוץ וההדרכות בלייב.


אנחנו במאמונט מבינים את האתגר הניצב בפני הורים בתחילת הדרך, את הצורך לקבל תשובות מוסמכות באופן זמין, נגיש ומיידי.
 

המערכת שלנו מבוססת על טכנולוגיה מתקדמת של לימוד מקוון ומאפשרת למשתמשים להיכנס לחדר וירטואלי ייעודי בו ניתן לראות ולשמוע את המומחה, לראות סרטונים ותמונות, להתכתב בצ'ט, להפעיל מצלמה דו כיוונית ולנהל שיח.

המערכת של מאמונט מאפשרת לך לשמור על פרטיות מלאה במידת הצורך, באמצעות התחברות לחדר הוירטואלי מבלי להפעיל את המצלמה.
 

במאמונט ניתן לקבל ייעוצים פרטיים וקבוצתיים במגוון תחומים, בין היתר לחד הוריות, הורות לתאומים, הורות להט"בית, התפתחות תינוקות ופגים, ייעוץ שינה, תזונה בהריון ולאחר לידה, עיסוי תינוקות, טיפול להקלה על גזים ועוד מבחר הדרכות במחירי אינטרנט.


במאמונט נבחרו מומחים המובילים בתחומם, תוך הקפדה יתרה על מקצועיות וניסיון: מיילדות, יועצות הנקה, מומחיות משפחתיות, יועצות שינה, אחיות מוסמכות, דיאטניות קליניות, פיזיותרפיסטיות, מרפאות בעיסוק ועוד.

אז במקום להירשם לקורס הכנה ללידה ולטרוח לצאת מהבית ולנסוע למפגש,שניים או שלושה תוכלי פשוט לקבל את הקורס אצלך על הספה בסלון. (אפילו נסלח לך אם נראה אותך בפיג'מה )

בין משתמשי המערכת כיום, זוגות שלא ממש רוצים לבזבז את זמנם ורוצים לקבל מענה כאן ועכשיו מהבית, מהעבודה ומכל מקום שיחפצו.

וזוגות ישראלים רבים השוהים בחו"ל ומבקשים לקבל הדרכות וייעוץ בשפה העברית.

תוכלו לצפות כאן באימהות המספרות על השימוש במערכת