הדר רוזנבאום - מיילדת, יועצת הנקה ומלווה נשים בהריון

מיילדת, יועצת הנקה ומלווה נשים בהריון

אני הדר רוזנבאום מיילדת ויועצת הנקה, נשואה ואם לשלושה ילדים מקסימים (רוב הזמן) ומתגוררת בראש הנקרה ומיילדת בבית החולים בני ציון.

אתם עומדים לפני אחת התקופות היפות המרגשות ואולי המבלבלות ביותר בחייכם, בטח עוברות לכן בראש שאלות כמו איך תהיה הלידה שלי, האם הצירים כואבים האם אוכל לעמוד בהם ודאגה לתינוק שיוולד.

את דרכי המקצועית התחלתי לפני 13 שנים כאחות בפגיה. שם הבנתי שאני רוצה להיות צעד אחד לפני ולהיות זאת שמסייעת לאמהות בהבאת התינוקות לעולם. כבר בקורס מיילדות התחלתי ללוות חברות ושכנות ללידה ומשם הדרך לעסוק בהכנה ללידה הייתה סלולה.

 אני מיילדת בבית חולים בני ציון, מלווה נשים בהריון, מבצעת מעקבים שוטפים ומכינה ללידה ולניתוח קיסרי גם במסגרת הקליניקה הדר לידה.

מתוך הכרותי היום יומית עם תהליך הלידה וההבנה שלכל יולדת יש צרכים יחודיים משלה אני מחוייבת לתת לכם את כל הכלים והידע להתמודד עם תהליך הלידה בכדי שברגע האמת תהיו רגועים ותדעו מה עושים בכדי ליצור השפעה חיובית על הלידה למען התאוששות מהירה התחלה טובה בהנקה למען הזוגיות ומצב הרוח שאחרי הלידה.

לידה תשנה את חייך, אין דרך לעקוף את זה, אשמח לקחת חלק בתהליך בו תתחילי להבין, להתרגל, להתחבר, להירגע לנשום, להחליט, להרפות ולהפוך לאימא.

מחכה לכם במאמונט עם מגוון קורסי הכנה ללידה וליווי הריון אונליין במרחק הקלקה